A+ A A-

Közismereti versenyek

2017/2018 tanév

Angol nyelvi civilizációs verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6Rosta Gábor11DSzabó Ildikó, Őszéné Samu Bernadett
6Szabó Áron Dániel11DSzabó Ildikó, Őszéné Samu Bernadett
6Szanyi Gábor11DSzabó Ildikó, Őszéné Samu Bernadett

BCE statisztikai adatelemző verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Bányász Kristóf11DCsóka Imola Dr. Csóka Gézáné
1Németh Kornél11DCsóka Imola Dr Csóka Gézáné
1Rosta Gábor11DCsóka Imola Dr Csóka Gézáné

Bolyai matematika csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Bányász Kristóf11DDr. Csóka Gézáné
2Lakatos Bálint11DDr. Csóka Gézáné
2Németh Kornél11DDr. Csóka Gézáné
2Rosta Gábor11DDr. Csóka Gézáné
3Erdélyi Tamás10DBanáné Nagy Mónika
3Gerencsér Zalán10DBanáné Nagy Mónika
3Hadarics Ákos László10DBanáné Nagy Mónika
3Takács Botond10DBanáné Nagy Mónika

Deák nyelvi verseny angol (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4Ötvös Márton Álmos09NSzabó Ildikó
5Eőry Barnabás09NSzabó Ildikó
6Marton Zoltán09AŐszéné Samu Bernadett
6Békési Bence09NSzabó Ildikó
14Szabó Ármin09NSzabó Ildikó

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Szanyi Gábor11DPoór Patrícia

Eötvös József Szónokverseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Petővári Bence György11DPoór Patrícia
- Deák Ádám12CSzarvas Péter Detréné

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Karsa Zoltán István12BJakabné Kiss Anikó
4Galló Marcell11DDr Csóka Gézáné
9Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika
11Rosta Gábor11DDr Csóka Gézáné

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás I.kat. Angol nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Tichi Márton József10D

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás I.kat. Német nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Lakatos Bálint11DBors Henriette
2Fehér Ádám11DBors Henriette

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás II.kat.Németh nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Bertalan Sára Katalin12DHatos Hajnalka

Megyei matematika verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Prikler René10DBanáné Nagy Mónika
1Karsa Zoltán István12BJakabné Kiss Anikó
2Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika
3Varga Bence12CDr. Csóka Gézáné
4Dózsa Gábor09ABurnóczkiné Kovács Erika

Nagy Attila Országos Szavalóverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4Kovács Patrik11DPoór Patrícia

Nyelvek Európai Napja - nyelvi verseny (Városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Rosta Gábor11DSzabó Ildikó
2Szabó Áron Dániel11DSzabó Ildikó
2Szanyi Gábor11DSzabó Ildikó
3Fehér Ádám11DBors Henriette
3Inotai Péter11DBors Henriette
3Lakatos Bálint11DBors Henriette

OKTV informatika II. kat. (Programozás) - döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
29Csóka Zoárd Achilles11AKottra Richárd

OKTV Matematika (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika
6Karsa Zoltán István12BJakabné Kiss Anikó
11Bányász Kristóf11DDr. Csóka Gézáné
13Wisztercill János Márk12BJakabné Kiss Anikó
42Rosta Gábor11DDr. Csóka Gézáné
45Varga Bence12CDr. Csóka Gézáné

Pálffy megyei angol verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6Timár Bálint10CKató Jusztina

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Szilágyi Kornél10CGergó Veronika

Zrínyi Ilona Matematikaverseny ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Pajor Ádám Károly09KBanáné Nagy Mónika
1Hadarics Ákos László10DBanáné Nagy Mónika
1Rosta Gábor11DDr. Csóka Gézáné
1Karsa Zoltán István12BJakabné Kiss Anikó
1Pajor Ádám Károly09KBanáné Nagy Mónika
2Butyka Dávid Ákos09CKastal Erika
2Takács Botond10DBanáné Nagy Mónika
2Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika
2Mihalovics Fruzsina12CDr. Csóka Gézáné
3Bránik Máté09CKastal Erika
3Galló Marcell11DDr. Csóka Gézáné
3Varga Bence12CDr. Csóka Gézáné
Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2018.03.14

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2017.12.05

2018 februári indulás Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2018-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2022-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2023-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. április 21. Szombat
Konrád
A Nap kel 05:47-kor,
nyugszik 19:51-kor.
Holnap
Csilla, Noémi
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.