A+ A A-

Közismereti versenyek

2016/2017 tanév

,,Mondd el a véleményed!"-Széchenyi István Egyetem Batthyány Lajos Szakkollégiuma (Területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bertalan Sára Katalin 11D Szarvas Péter Detréné

"Éneklem a tavaszt" József Attila Szavalóverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Pólya Csaba 11C Szarvas Péter Detréné
3 Kovács Patrik 10D Poór Patrícia

A velünk élő Széchenyi - Vetélkedő középiskolások számára (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Bali Benjamin 12B Kisné Pattermann Beáta
6 Illés Renátó 12B Kisné Pattermann Beáta
6 Kántor Kristóf 12B Kisné Pattermann Beáta

Angol nyelvi civilizációs verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Rosta Gábor 10D Szabó Ildikó
6 Szabó Áron Dániel 10D Szabó Ildikó
6 Szanyi Gábor 10D Szabó Ildikó

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Csóka Zoárd Achilles 10A Burnóczkiné Kovács Erika
2 Csóka Zoárd Achilles 10A Burnóczkiné Kovács Erika
16 Rosta Gábor 10D Dr. Csóka Gézáné

Bolyai matematika csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 10D Dr Csóka Gézáné
1 Lakatos Bálint 10D Dr Csóka Gézáné
1 Németh Kornél 10D Dr Csóka Gézáné
1 Rosta Gábor 10D Dr Csóka Gézáné
2 Erdélyi Tamás 09D Banáné Nagy Mónika
2 Gerencsér Zalán 09D Banáné Nagy Mónika
2 Hadarics Ákos László 09D Banáné Nagy Mónika
2 Takács Botond 09D Banáné Nagy Mónika
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A Kastal Erika
2 Ézsely Szovát Szaniszló 12A Kastal Erika
2 Kiss Ádám 12A Kastal Erika
2 Pillér Attila 12A Kastal Erika

Deák nyelvi verseny angol (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Frank Marcell 09N Kató Jusztina, Őszéné Samu Bernadett, Dr. Bókáné Váczi Ilona, Krázi Csilla
4 Vadász Levente 09N Kató Jusztina, Őszéné Samu Bernadett, Dr. Bókáné Váczi Ilona, Krázi Csilla
4 Kiss Norbert 09C Kató Jusztina
6 Horváth Kornél 09C Kató Jusztina
7 Bese Barnabás 09N Kató Jusztina, Őszéné Samu Bernadett, Dr. Bókáné Váczi Ilona, Krázi Csilla
7 Nagy Bence 09C Kató Jusztina
9 Fücsek Dávid 09C Kató Jusztina

Deák nyelvi verseny német (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Hegyi Bálint Andor 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
3 Makkos Dávid 09C Gergó Veronika
5 Lőke Bence 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
6 Poór Máté István 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
8 Pintér Péter 09C Gergó Veronika
9 Kiss Alex 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
11 Sztányi Roland 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
15 Jakab Gábor 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Deák Ádám 11C Szarvas Péter Detréné
2 Szanyi Gábor 10D Poór Patrícia

Európa Ifjú Költője (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Steingart Péter 11D Furján Gergely
3 Horváth Klaudia 11E Kató Jusztina
3 Horváth Klaudia 11E Kató Jusztina

Horváth Boldizsár Regionális Történelem Verseny (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Bognár-Vén Gergely Bendegúz 11D Dr.Bókáné Váczi Ilona

Implom József Helyesírási Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Markó Donát 12B Némethné Tóth Fruzsina
2 Markó Donát 12B Némethné Tóth Fruzsina
3 Ézsely Szovát Szaniszló 12A Balogh Anna
3 Ézsely Szovát Szaniszló 12A Balogh Anna
5 Tóth Nikolett 11A Tolnai Zoltán

Jedlik-Krúdy Két tanítási nyelvű verseny, 9. évfolyam (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
16 Bognár Gábor 09K Őszéné Samu Bernadett
18 Fütty Ádám 09K Őszéné Samu Bernadett
19 Mód Szabolcs 09K Őszéné Samu Bernadett, Krázi Csilla

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás I.kat. Angol nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Gáncs Krisztián 10D Szabó Ildikó

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás I.kat. Német nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Szabó Bence 10C Bors Henriette
3 Gregosits Martin 09D Juhászné Kaizinger Tímea

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás II.kat.Németh nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szepesvári Csaba 11D Hatos Hajnalka
3 Bertalan Sára Katalin 11D Hatos Hajnalka

Kreatív nyelvi verseny - Krúdy-iskola rendezésében (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Füleki Márió 11C Őszéné Samu Bernadett

Megyei matematika verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 10D Dr. Csóka Gézáné
1 Fazekas Bence 12B Dr. Csóka Gézáné
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A Kastal Erika
3 Ráth Boglárka 10A Burnóczkiné Kovács Erika
5 Németh Kornél 10D Dr. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Rosta Gábor 10D Póda László

Mikola Sándor középiskolai tehetségkutató fizikaverseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Rosta Gábor 10D Póda László

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (nemzetközi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Rosta Gábor 10D Dr Csóka Gézáné
8 Bányász Kristóf 10D Dr Csóka Gézáné
14 Németh Kornél 10D Dr Csóka Gézáné

Nyelvek Európai Napja - nyelvi verseny (Városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Borsos Máté 11D Hatos Hajnalka
1 Ferenczy Tamás 11D Hatos Hajnalka
1 Zubály Adrián 11D Hatos Hajnalka
1 Balogh Ábel 10D Bors Henriette
1 Lakatos Bálint 10D Bors Henriette
1 Majer Adorján Csaba 10D Bors Henriette
1 Rácz Balázs Marcell 10D Bors Henriette
3 Vadász Levente 09N Őszéné Samu Bernadett, Kató Jusztina
3 Bese Barnabás 09N Őszéné Samu Bernadett, Kató Jusztina
3 Frank Marcell 09N Őszéné Samu Bernadett, Kató Jusztina

OKTV Matematika (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A Kastal Erika
11 Szalay Szabolcs 12B Dr. Csóka Gézáné

Pálffy megyei angol verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horváth Erik 11C Őszéné Samu Bernadett
4 Boros Erik László 12B Krázi Csilla
4 Kellermann Réka Petra 11C Őszéné Samu Bernadett
5 Mihalovics Fruzsina 11C Őszéné Samu Bernadett
8 Németh Csaba 12B Krázi Csilla
9 Széles Áron 11C Őszéné Samu Bernadett

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Szabó Bence 10C Bors Henriette
6 Böcskei Bianka Anna 10C Bors Henriette
7 Balog Norbert 10C Bors Henriette
9 Teiml Richárd 12B Juhászné Kaizinger Tímea

Városi Versíró Verseny ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Németh Kornél 10D Poór Patrícia
2 Rosta Gábor 10D Poór Patrícia
3 Nagy Gergely Miklós 10A Szarvas Péter Detréné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Oross Balázs 10B Ieneiné Németh Anita

 

 

Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2018.03.14

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2018-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2022-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2023-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. június 22. Péntek
Paulina
A Nap kel 04:50-kor,
nyugszik 20:55-kor.
Holnap
Zoltán, Édua
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.