A+ A A-

Közismereti versenyek

2012/2013 tanév

Akadémiai Szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 László Patrik 11D Kató Jusztina
2 Árki Balázs 11D Kató Jusztina

Angol nyelvi civilizációs verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Árki Balázs 11D Krázi Csilla
9 László Patrik 11D Krázi Csilla
9 Pászti Hanna 11D Krázi Csilla

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
-
- Árki Balázs 11D
- László Patrik 11D

Big Read Oxford Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lapincs Mátyás 11A Kató Jusztina

Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Németh Péter 11B
Dürer fizikaverseny (orzágos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kiss Lavínia Alexandra 11A
3 Orosz Norbert 11A
3 Németh Péter 11B

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10A Dr. Csóka Gézáné
1 Meszlényi Nóra 12C Burnóczkiné Kovács Erika
1 Hammerl Ferenc 12A Burnóczkiné Kovács Erika
2 Simon Réka 09A Póda László
2 László Patrik 11D Kastal Erika
2 Nagy Attila 11B Dr Csóka Gézáné
3 Kiss Lavínia Alexandra 11A Banáné Nagy Mónika
3 Bogisich Dávid 13E Dr Csóka Gézáné

Kossuth Lajos Szakmai fordítóverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 László Patrik 11D Kató Jusztina

Kossuth Szakmai fordító verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Ábrahám Dániel 09A Kató Jusztina

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10. Dr. Csóka Gézáné
1 Bazsó Dávid 13. Dr Csóka Gézáné
3 László Patrik 11. Kastal Erika
3 Kozma Richárd 13. Dr Csóka Gézáné
4 Luksa Norbert 10. Dr Csóka Gézáné
4 Ott Benedek 12. Burnóczki Kovács Erika

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10A Póda László
1 Hende Olívia 10D Ágoston Anett
2 Simon Réka 09A Ágoston Anett
2 Gáldi András 10A Póda László
3 Takács Zoltán Gábor 10D Ágoston Anett

Nemes Tihamér II. kat. (Programozói) - döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
55 Luksa Norbert 10A Nits László
63 Maráczi Marcell 10A Nits László

Nemes Tihamér II. kat. (Programozói) - megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Maráczi Marcell 10A Nits László
6 Gáspár József 10A Nits László
9 Fábián Dániel 10A Nits László

Nyíltvégű fizikaverseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hende Olívia 10D Ágoston Anett
1 Németh Péter 11B Ágoston Anett
1 Simon Réka 09A Ieneiné Németh Anita
3 Szák Zsolt 10D Ágoston Anett

OKTV informatika I. kat. (Alkalmazói) - döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
24 Lapincs Mátyás 11A Sándor László
OKTV informatika II. kat. (Programozás) - döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
24 Szász Márton Gergő 11A Nits László
46 Pammer Áron 11A Nits László
48 Hammerl Ferenc 12A Nits László

OKTV informatika II. kat. (Programozás) - megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Luksa Norbert 10A Nits László
8 Gáldi András 10A Nits László

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Sulyok Márk 11C Némethné Tóth Fruzsina
1 Horváth Tamás 11A Kató Jusztina
5 Zsámár Olivér 11B Dömötör Mária

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Gats Titanilla 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Uhlár Andor 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Keller Péter 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
6 Hammerl Ferenc 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. speciális tanerv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Major Erzsébet 12C Őszéné Samu Bernadett

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Faludy Kristóf 11B Dömötör Mária

Pálffy német nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Varga Luca 11C Pesztenlehrer Zsolt

Városi Versíró Verseny ()

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horvath Nikolett 10C Balogh Anna

 

Hírek, információk

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2017.12.05

2018 februári indulás Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a...

Bővebben...

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. január 21. Vasárnap
Ágnes
A Nap kel 07:28-kor,
nyugszik 16:36-kor.
Holnap
Vince, Artúr
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.