A+ A A-

Közismereti versenyek

2009/2010 tanév

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10 Mózes Ádám 10. Póda László és Csóka Gézáné

Arany Dániel matematikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bartalos Balázs 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bella Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bana Krisztián 11. Dr. Csóka Gézáné
- Horváth Patrik 11. Dr. Csóka Gézáné
- Bogisits Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
- Zám Zsolt 10. Dr. Csóka Gézáné
- Hammerl Ferenc 9.A Burnóczkiné K. Erika
- Hermann Gábor 10. Póda László
- Mózes Ádám 10. Póda László
- Bogisich Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
- Zám Zsolt 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bartalos Balázs Tibor 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bella Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bana Krisztián 11. Dr. Csóka Gézáné
- Horváth Patrik 11. Dr. Csóka Gézáné
Deák nyelvi verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Uhlár Andor 9.a Dr. Molnárné Szabó Katalin
1 Kiss Gergő 10. Őszéné Samu Bernadett
3 Tekler Zsófia 10. Juhászné Kaizinger Tímea
3 Matis András 10b Krázi Csilla
3 Gabona Kálmán 10d Leiter Mónika
3 Nyiri Tamás 9.a Dr. Molnárné Szabó Katalin
4 Nusser Anna 9.c Leiter Mónika
4 Horváth Ádám 10d Leiter Mónika
4 Nemes Mátyás 9.a Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Domonkos Dávid 10. Juhászné Kaizinger Tímea
5 Tekler Dóra 9.c Leiter Mónika
5 Ézsöl Krisztián 10C Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Bartalos Balázs Tibor 10d Leiter Mónika
6 Meszlényi Nóra 9.c Leiter Mónika
6 Varga Dániel 9.C Őszéné Samu Bernadett
7 Mravik János 10. Juhászné Kaizinger Tímea
7 Járay Tamás 9.c Leiter Mónika
8 Borbély Benedek Tamás 10. Juhászné Kaizinger Tímea
8 Varga Krisztián 10b Krázi Csilla
8 Matyus Tamás 9.a Dr. Molnárné Szabó Katalin
10 Steiner Roland 9.c Leiter Mónika
10 Bazsó Krisztián 10. Dr. Molnárné Szabó Katalin
10 Molnár Martin 9.C Őszéné Samu Bernadett
10 Molnár Martin 9.C Őszéné Samu Bernadett
13 Molnár Gergő 9 Leiter Mónika
16 Tóth Dániel 10. Őszéné Samu Bernadett
18 Ézsöl Krisztián 10C Dr. Molnárné Szabó Katalin

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Ézsöl Krisztián 10C Balogh Anna

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Meszlényi Nóra 9.c Palocsai Éva
1 Nagy Rafael 10. Kastal Erika
1 Szabó Dávid 12. Ágoston Anett
2 Bogisich Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
2 Mózes Ádám 10. Póda László
2 Varga László 13. Banáné Nagy Mónika
3 Polgár Erik 9.c Palocsai Éva
3 Vass Bence 10. Kastal Erika
3 Babos Zsófia 12. Burnóczkiné Kovács Erika
3 Mester István 12. Ágoston Anett

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nagy Rafael 10B Kastal Erika
10 Meszlényi Nóra 9.c Palocsai Éva

Helyesírási verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10 Ézsöl Krisztián 10C Balogh Anna

Implom József Helyesírási Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bartalos Balázs Tibor 10D Kisné Pattermann Beáta

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kotroczó Martin 11. Banáné Nagy Mónika
2 Mózes Ádám 10 Póda László
2 Asztalos Lilla 12, Palocsai Éva
2 Asztalos Lilla 12E
3 Hermann Gábor 10. Póda László
6 Rasek Márton 12. Kastal Erika
8 Bana Krisztián 11. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Mózes Ádám 10. Póda László
5 Bartalos Balázs Tibor 10. Pukler Zsolt

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ott Benedek 9. Burnóczkiné K. Erika
- Kozma Richárd 10. Burnóczkiné K. Erika
- Alper Dávid 10. Pukler Zsolt
- Nagy Rafael 10. Pukler Zsolt
- Dányi Máté 10. Pukler Zsolt
- Bartalos Balázs Tibor 10. Pukler Zsolt
- Mózes Ádám 10. Póda László

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Mózes Ádám 10. Póda László
9 Bartalos Balázs Tibor 10. Pukler Zsolt
15 Nagy Rafael 10. Pukler Zsolt
18 Alper Dávid 10. Pukler Zsolt
20 Dányi Máté 10. Pukler Zsolt

OKTV Német (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
21 Asztalos Lilla 12E

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Csapó Mátyás 11A Krázi Csilla
2 Rigó Erika 12C Kató Jusztina
3 Szűcs Zoltán 12A Krázi Csilla
6 Holbok András 12A Krázi Csilla

Városi szövegértési verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Ézsöl Krisztián 10C Balogh Anna

Zipernowsky Országos Nyelvi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Meszlényi Nóra 9.c Leiter Mónika
8 Steiner Roland 9.c Leiter Mónika

Hírek, információk

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2017.12.05

2018 februári indulás Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a...

Bővebben...

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. január 21. Vasárnap
Ágnes
A Nap kel 07:28-kor,
nyugszik 16:36-kor.
Holnap
Vince, Artúr
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.