A+ A A-

Sport versenyek

2014/2015 tanév

Jedlik Kézilabda Kupa (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1
Jedlik Kupa labdarúgás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Takaró Bálint 12D Tihanyi György
1 Polócz Máté 12D Tihanyi György
1 Tüzes János 12D Tihanyi György
1 Varga Marcell 12D Tihanyi György
1 Balogh László 12D Tihanyi György
1 Kapocsi Máté 12D Tihanyi György
1 Kozák Dávid 12D Tihanyi György
1 Szilasi Dávid Kristóf 12D Tihanyi György
1 Zsámár Attila 12D Tihanyi György
1 Végh Pál Dominik 12D Tihanyi György
1 Bősze Péter Zoltán 12D Tihanyi György
1 Kovács István 12D Tihanyi György
1 Markotics Dominik 12D Tihanyi György
1 Kovács Bálint 12D Tihanyi György
Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Horváth Mátyás Zsolt 09C
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság távolugrás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2
Megyei Diákolimpia - Teke (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kelemen Dávid 10C
Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bozsoki Levente Péter 09E
4 Prépost András 09C
Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Stégmár Dániel 10D
3 Faludy Kristóf 14H
7 Bozsoki Levente Péter 09E
Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Stégmár Dániel 10D
5 Faludy Kristóf 14H
Megyei Diákolimpia 4x50m gyorsúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1
Országos Felnőtt Evezős Bajnokság ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kiss Gábor 12B
Országos Úszás Diákolimpia 100m hátúszás (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Stégmár Dániel 10D Veres Gabriella
Országos Úszás Diákolimpia 4x50m gyorsváltó (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Prépost András 14H Veres Gabriella
3 Stégmár Dániel 14H Veres Gabriella
3 Faludy Kristóf 14H Veres Gabriella
3 Lakatos Bence 14H Veres Gabriella
Városi asztalitenisz verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szele Richárd 13. Veres Gabriella
2 Vitéz Diána Veres Gabriella
2 Kő Tamás 13. Veres Gabriella
4 Kovács Máté 9.N Veres Gabriella
Városi Középiskolás Kézilabda Bajnokság (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
-
1 Kristóf László

Röplabda megyei diákolimpia (VI. kcs., 1. hely)
52. Rába Kupa (3. hely)
XXI. Jedlik Kupa (2. hely)

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Bogár Bence

12. A

Hidvégi Béla

1.

Czabala Benjamin

12. A

Hidvégi Béla

1.

Dörnyei Gergely

 

Hidvégi Béla

1.

Galló Marcell

 

Hidvégi Béla

1.

Horváth Bálint

11. C

Hidvégi Béla

1.

Kiss Ádám

11. A

Hidvégi Béla

1.

Kiss Dániel

10. D

Hidvégi Béla

1.

Mészáros Ábrahám

13. D

Hidvégi Béla

1.

Németh Alex

 

Hidvégi Béla

1.

Rakusz Máté

14. A

Hidvégi Béla

1.

Takács Zoltán Gábor

 

Hidvégi Béla

1.

Vadász Richárd

 

Hidvégi Béla

 

 

Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagozat)

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma felvételt hirdet nappali tagozatos érettségi utáni képzéseire.

Informatikai, vagy gépészet ágazati érettségivel rendelkezők számára meghirdetett szakokon olyan személy vehet részt, akinek az életkora 2018. december 31-ig nem több mint 21 év és még nem rendelkezik államilag finanszírozott OKJ szakmai végzettséggel.

A két éves szakképzésben olyan személy vehet részt, akinek életkora 2018. december 31-ig nem több mint 25 év és még nem rendelkezik államilag finanszírozott OKJ szakmai végzettséggel.

Tovább -->

 

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2018 szeptemberi indulás. Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a következő feltételekkel lehet részt venni...

Tovább -->

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2018-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2022-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2023-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. július 23. Hétfő
Lenke, Borisz
A Nap kel 05:15-kor,
nyugszik 20:39-kor.
Holnap
Kinga, Kincső, Kerka
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.