Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Sport versenyek

2010/2011 tanév

 

Alapfokú amatőr középiskolai asztalitenisz verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Nász Patrik 11. Veres Gabriella, Kristóf László
1 Lócsi Barbara 9.D Veress Gabriella, Kristóf László
2 Lakatos Bence 9.B Veres Gabriella, Kristóf László
4 Kormos Dániel 12. Veres Gabriella, Kristóf László
8 Varga Tamás 13. Veres Gabriella, Kristóf László

Arrabona utcai futóverseny (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Kotroczó Martin 12. Kristóf László

Atlétikai Diákolimpia megyei döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Magasugró csapat Veress Gabriella, Kristóf László
2 Távolugró csapat Veress Gabriella, Kristóf László
2 Súlylökő csapat Veress Gabriella, Kristóf László
3 Svédváltó csapat
6 4X1500m váltófutás Veress Gabriella, Kristóf László

Megyei Atlétikai Diákolimpia 100m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence Veres Gabriella
2 Wittner István Veres Gabriella
3 Molnár Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia 200m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szilágyi Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia 400m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Balogh Bence Veres Gabriella
1 Szilágyi Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Wittner István Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Molnár Gábor Veres Gabriella
3 Lakatos Bence Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Lakatos Bence Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nagy Barnabás 12. Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Csány Dávid 12. Veres Gabriella
4 Szakály Dóra 9.C Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Konkoly Áron,Huszár Viktor, Sántik Zoltán,Vass Bence,
Sipőcz Marcell, Bana Krisztián, Csuka Benjamin, Farkas Balázs,
Kotroczó Martin, Kurucz Péter, Ka
Kristóf László

 

Mikulás Kupa teke (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hegedüs Gábor Kristóf László

Parasport Úszás Országos Bajnokság 100m hátúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 100m mellúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m gyorsúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m hátúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m mellúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m pillangóúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Truka István emléktorna (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kéz Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 4x 50 m gyorsváltó (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m gyorsúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence 9.B Veres Gabriella, Kristóf László
3 Szakály Dóra 9.C Veres Gabriella, Kristóf László
3 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m hátúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m mellúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nagy Barnabás 12. Veres Gabriella, Kristóf László
3 Élő Bálint 12. Veres Gabriella, Kristóf László

 

 

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 18. Szombat
Jenő
A Nap kel 07:00-kor,
nyugszik 16:11-kor.
Holnap
Erzsébet, Zsóka, Liza
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.