Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Szakmai versenyek

2007/2008 tanév

2007/2008 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése Verseny fajtája
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervező verseny
Komáromy Ákos 12.b 16.hely Hoffer Károly
Domonkos Sándor
Nemes Tihamér Alkalmazói verseny
Kovács Balázs 10.A 34.hely Nits László
Cseh Mónika 10.A 75.hely Nits László
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD Komplex)
Farkas Szigfrid 2/14.e 1.hely Élő Tamás
Tihanyi György
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) Inventor
Csuti Gergely 2/14e 8. hely Élő Tamás
Tihanyi György
SZÉTV (informatikai alapismeretek)
Sághy Ádám 12.a 6.hely

Nits László

Bakai Ádám 12.a 10.hely
Hollenczer Péter 12.a 12 .hely
Horváth Csaba 12.a 21.hely
Varga Zoltán 12.a 28.hely
SZÉTV (gépész alapismeretek)
Varga András 13.d 2. hely

Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert, Jancsó Erzsébet, Kóbor József, Szabados Oszkár, Hegedüs Tibor, Németh Attila,
Hajdu Elemérné, Hucker József, Szücs Gábor,
Szabó Zoltán

Bezák Tibor 13.d 14. hely
Herczegh Péter 13.d 16. hely
Farkas Tamás 12.d 17. hely
Kardos Szilárd 13.d 20. hely
SZÉTV (elektronikai alapismeretek)
Szalai Dániel 12.b 9.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
OSZTV (Számítástechnikai programozó)
Major Péter 2/14.a 1.hely Nits László
Szabó Péter 2/14.a 3.hely
Papp Tamás 2/14.a 7.hely Kelemen András
OSZTV (gazdasági informatikus)
Szilágyi Dávid 2/14.c 3.hely Vincze Ibolya
Szammer Ádám 2/14.c 4.hely





IV. Országos Mikrovezérlő Programozói Verseny
Palasits Gergõ 2/14.b 5.hely Gyenese László
Gács Gergõ 2/14.b 8.hely





OMTV (gépgyártástechnika számítástechinaka szak)
Kiss Ákos 2/14.e 3.hely Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert, Jancsó Erzsébet, Kóbor József, Szabados Oszkár, Hegedüs Tibor, Németh Attila,
Hajdu Elemérné, Hucker József, Szücs Gábor,
Szabó Zoltán
Mózes Márton 2/14.e 6.hely





OMTV (gépészet )
Varga András 13.d 7.hely Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert, Jancsó Erzsébet, Kóbor József, Szabados Oszkár, Hegedüs Tibor, Németh Attila,
Hajdu Elemérné, Hucker József, Szücs Gábor,
Szabó Zoltán
Borsodi Balázs 12.d 13.hely





Közlekedési vetélkedõ (segéd-motorkerékpáros kat.)
Fülöp Péter 12.b 1.hely Domonkos Sándor
Fodor Gergely 12.b 1.hely





Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny
Palasits Gergõ és Gács Gergõ 2/14.b 4.hely Hoffer Károly,
Szûcs Gábor





Ifjúsági Tudományos és Innovációs Verseny
Gács Gergõ és Sarkadi-Nagy Balázs 2/14.b 1.hely Gyenese László

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 18. Szombat
Jenő
A Nap kel 07:00-kor,
nyugszik 16:11-kor.
Holnap
Erzsébet, Zsóka, Liza
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.