Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Szakmai versenyek

2016/2017 tanév

EdgeCAM verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Szabó Bence 09C Tihanyi György
- Horváth Szabolcs 14D Tihanyi György
- Schramek János 14D Tihanyi György
1 Horváth Szabolcs 14D Tihanyi György
3 Szabó Bence 14D Tihanyi György
7 Schramek János 14D Tihanyi György

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Orova László Illés 12D Tihanyi György
3 Horváth Szabolcs 14D Tihanyi György
4 Tóth Krisztián 14D Tihanyi György
5 Kapocsi Máté 12D Tihanyi György
6 Tóth Krisztián 14D Tihanyi György
7 Szák Zsolt 14D Tihanyi György
8 Horváth Szabolcs 14D Tihanyi György
9 Szák Zsolt 14D Élő Tamás
9 Kapocsi Máté 12D Tihanyi György
10 Orova László Illés 12D Tihanyi György

Europe Direct játékkészítő verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bólya Richárd 11D Bólya Gábor
3 Karsa Zoltán István 11B Soós Gábor
3 Szücs Henrik 11B Soós Gábor
4 Papatyi Dániel 11A Nits László
5 Szepesvári Csaba 11D

KEBA Tőzsdejáték Verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kiss Levente 12C Tóth László
- Tóth Gábor 12C Tóth László
- Vida Márton Zsolt 12C Tóth László
- Horváth Bálint 12C Tóth László
- Kőműves Marcell 12C Tóth László
- Varga György 12C Tóth László
- Czvikl Dávid 14D Tóth László
- Járay Mátyás 14D Tóth László
- Tóth Krisztián 14D Tóth László
- Czvikl Dávid 14D Tóth László
- Járay Mátyás 14D Tóth László
- Tóth Krisztián 14D Tóth László
3 Czvikl Dávid 14D Tóth László
3 Polgár Barnabás 14D Tóth László
3 Tóth Krisztián 14D Tóth László
3 Tóth Krisztián 14D Tóth László
3 Polgár Barnabás 14D Tóth László
3 Czvikl Dávid 14D Tóth László

Nemes Tihamér (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
64 Gáncs Krisztián 10D Kottra Richárd
68 Csóka Zoárd Achilles 10A Kottra Richárd
86 Rosta Gábor 10D Kottra Richárd

Pénzsztár (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Élő Kristóf Lajos 12C Tóth László
- Kiss Levente 12C Tóth László
- Tóth Gábor 12C Tóth László
- Vida Márton Zsolt 12C Tóth László
- Élő Kristóf Lajos 12C Tóth László
- Kiss Levente 12C Tóth László
- Tóth Gábor 12C Tóth László
- Vida Márton Zsolt 12C Tóth László

Skills Junior 2017 (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Papp Ádám 12A
3 Markó Donát 12B
4 Derényi Attila Dávid 12B
9 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A

SZÉTV (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A Módos Gábor
2 Rőczey Barnabás Miklós 12A Módos Gábor
10 Ézsely Szovát Szaniszló 12A Módos Gábor

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 18. Szombat
Jenő
A Nap kel 07:00-kor,
nyugszik 16:11-kor.
Holnap
Erzsébet, Zsóka, Liza
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.