Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Szakmai versenyek

2011/2012 tanév

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Ulbrich László Tihanyi György
3 Ványik Dániel Tihanyi György
4 Horváth Csaba Tihanyi György

Eötvös József Tanulmányi Verseny - Informatika (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Mózes Ádám 12A Nits László
3 Hermann Gábor 12A Nits László

EuroSkills 2012 - Enterprise ICT Team (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bokor Bence 14A Kottra Richárd
4 Lukács Roland 14A Horváth Norbert
4 Rasek Olivér 14A Horváth Norbert
6 Lukács Roland 14A Horváth Norbert
6 Rasek Olivér 14A Horváth Norbert
6 Bokor Bence 14A Kottra Richárd
9 Nyikes Dániel 14A Horváth Norbert
9 Szendrei Zsolt 14A Horváth Norbert
9 Turcsa Zoltán 14A Horváth Norbert

GAMF - Középiskolás programozási verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Mózes Ádám 12A Nits László
2 Horti Norbert 12A Nits László
3 Árnits Olivér 11A Nits László
3 Deák Gergely 10A Nits László

InfoMaraton2012 (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bokor Bence 14A Kottra Richárd
5 Nyikes Dániel 14A Horváth Norbert
5 Szendrei Zsolt 14A Horváth Norbert
5 Turcsa Zoltán 14A Horváth Norbert
6 Lukács Roland 14A Horváth Norbert
6 Rasek Olivér 14A Horváth Norbert
10 Mózes Ádám 12A Horváth Norbert
10 Nemes Dávid 12A Horváth Norbert
10 Sallai Gyula 12A Horváth Norbert
21 Csizmadia Gábor 14A Horváth Norbert
21 Lukács Norbert 14A Horváth Norbert
21 Orbán Róbert 14A Horváth Norbert

Kossuth Lajos Szakmai Fordítói Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Deák Gergely Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Lócsi Barbara Kató Jusztina
3 Szerencse András Kató Jusztina

Nemes Tihamér (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lapincs Mátyás 10A Sándor László
9 Homlok Balázs 10A Sándor László
16 Kiss Lavínia Alexandra 10A Sándor László
18 Orosz Norbert 10A Sándor László

Országos Andrássy 3D-s Tervezői Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Ványik Dániel Tihanyi György
4 Horváth Csaba Tihanyi György
5 Ulbrich László Tihanyi György

Országos CNC programozás és gépkezelés verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Ulbrich László 14E Kalmár Péter, Szabó Zoltán
3 Ványik Dániel 14E Kalmár Péter, Szabó Zoltán
16 Papp Szabolcs 14E Kalmár Péter, Szabó Zoltán

Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Dányi Máté 12D Szűcs Gábor V
6 Dongó Tamás 11D Szűcs Gábor V

Országos Mikrovezérlő Alkalmazói Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Hollenczer András 12B Gyenese László
4 Horváth Csaba 12B Gyenese László

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Ulbrich László 14E Hucker József, Tihanyi György
6 Ványik Dániel 14E Hucker József, Tihanyi György

OSZTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Ulbrich László 14E Tihanyi György, Horváth Norbert, Tóth László, Strider Krisztián, Remport László
2 Ványik Dániel 14E Tihanyi György, Horváth Norbert, Tóth László, Strider Krisztián, Remport László
3 Tóth Gábor 14C Tóth László
10 Maár Ádám 14C Tóth László

OSZTV 2012 Műszaki Informatika (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Győri Balázs 14b
8 Győri Balázs 14B Vörös Attila
8 Győri Balázs 14B

SZÉTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horti Norbert 12A Nits László
3 Nemes Dávid 12A Nits László
6 Mózes Ádám 12A Nits László
10 Fekete Krisztián 12A Nits László

 

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 18. Szombat
Jenő
A Nap kel 07:00-kor,
nyugszik 16:11-kor.
Holnap
Erzsébet, Zsóka, Liza
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.