Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Szakmai versenyek

2009/2010 tanév

 

EuroSkills 2010 - Enterprise ICT Team (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Farkas Gábor 14A Horváth Norbert
7 Csütörtöki Balázs 14A Horváth Norbert
7 Ferenczy Máté 14A Horváth Norbert
7 Telkes András 14A Horváth Norbert
28 Vizmeg Viktor 14A Horváth Norbert
28 Hajdu Csaba 14A Horváth Norbert
28 Bokor Bence 11A Horváth Norbert

InfoMaraton2010 (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Bokor Bence 11A Kottra Richárd
9 Hajdu Csaba 14A Kottra Richárd
9 Vizmeg Viktor 14A Kottra Richárd

Közép-európai Brókerképző Alapítvány Tőzsdejáték (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Ézsöl Krisztián 10C Tóth László

Nemes Tihamér (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
11 Horti Norbert 10a Nits László
17 Horti Norbert 10A Nits László
23 Hermann Gábor 10A Nits László
30 Hermann Gábor 10A Nits László
56 Mózes Ádám 10A Nits László
63 Mózes Ádám 10A Nits László
70 Nemes Dávid 10A Nits László
72 Nemes Dávid 10A Nits László
84 Farkas Gyula 10A Nits László
94 Uhlár Andor 9A Nits László

Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Sántha Levente Márk, Tóth Attila 14B Gyenese László
8 Kovács Bálint, Tarcsai Csaba 14B Szűcs Gábor

OSZTV 2010 AutoCAD csak 0557-06 modul (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Vass Mátyás 13D ÉT, TGY
6 Benitsch Adrián 12D ÉT, TGY

OSZTV 2010 CAD-CAM Informatika (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Asztalos Gábor 14D ÉT, TGY
6 Nagy István Zoltán 14D ÉT, TGY
8 Gellér-Bibó Zsolt 14D ÉT, TGY

OSZTV 2012 Műszaki Informatika (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Tóth Attila Balázs 14B Domonkos Sándor
5 Sántha Levente Márk 14B Domonkos Sándor
8 Kovács Bálint 14B Domonkos Sándor

Pénzügyi Oktatási Program Tanulmányi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Ézsöl Krisztián 10C Tóth László
4 Németh Bence 10C Tóth László
4 Szabó András 10C Tóth László
4 Borbély Benedek Tamás 10C Tóth László

SZÉTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kovács Balázs 12A Nits László
5 Németh Zoltán 12A Nits László
9 Palenik Mihály 12A Nits László

Tőzsdejáték (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gödri Dániel, Mészáros Máté, Erdős Richárd 11d Tóth László

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 18. Szombat
Jenő
A Nap kel 07:00-kor,
nyugszik 16:11-kor.
Holnap
Erzsébet, Zsóka, Liza
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.