Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Szakmai versenyek


2017/2018 tanév

Pénzsztár (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kiss Levente13CTóth László
- Kelemen Dávid13CTóth László
- Tóth Gábor11G
- Vida Márton Zsolt13C


2016/2017 tanév

EdgeCAM verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Szabó Bence 09C Tihanyi György
- Horváth Szabolcs 14D Tihanyi György
- Schramek János 14D Tihanyi György
1 Horváth Szabolcs 14D Tihanyi György
3 Szabó Bence 14D Tihanyi György
7 Schramek János 14D Tihanyi György

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Orova László Illés 12D Tihanyi György
3 Horváth Szabolcs 14D Tihanyi György
4 Tóth Krisztián 14D Tihanyi György
5 Kapocsi Máté 12D Tihanyi György
6 Tóth Krisztián 14D Tihanyi György
7 Szák Zsolt 14D Tihanyi György
8 Horváth Szabolcs 14D Tihanyi György
9 Szák Zsolt 14D Élő Tamás
9 Kapocsi Máté 12D Tihanyi György
10 Orova László Illés 12D Tihanyi György

Europe Direct játékkészítő verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bólya Richárd 11D Bólya Gábor
3 Karsa Zoltán István 11B Soós Gábor
3 Szücs Henrik 11B Soós Gábor
4 Papatyi Dániel 11A Nits László
5 Szepesvári Csaba 11D

KEBA Tőzsdejáték Verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kiss Levente 12C Tóth László
- Tóth Gábor 12C Tóth László
- Vida Márton Zsolt 12C Tóth László
- Horváth Bálint 12C Tóth László
- Kőműves Marcell 12C Tóth László
- Varga György 12C Tóth László
- Czvikl Dávid 14D Tóth László
- Járay Mátyás 14D Tóth László
- Tóth Krisztián 14D Tóth László
- Czvikl Dávid 14D Tóth László
- Járay Mátyás 14D Tóth László
- Tóth Krisztián 14D Tóth László
3 Czvikl Dávid 14D Tóth László
3 Polgár Barnabás 14D Tóth László
3 Tóth Krisztián 14D Tóth László
3 Tóth Krisztián 14D Tóth László
3 Polgár Barnabás 14D Tóth László
3 Czvikl Dávid 14D Tóth László

Nemes Tihamér (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
64 Gáncs Krisztián 10D Kottra Richárd
68 Csóka Zoárd Achilles 10A Kottra Richárd
86 Rosta Gábor 10D Kottra Richárd

Pénzsztár (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Élő Kristóf Lajos 12C Tóth László
- Kiss Levente 12C Tóth László
- Tóth Gábor 12C Tóth László
- Vida Márton Zsolt 12C Tóth László
- Élő Kristóf Lajos 12C Tóth László
- Kiss Levente 12C Tóth László
- Tóth Gábor 12C Tóth László
- Vida Márton Zsolt 12C Tóth László

Skills Junior 2017 (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Papp Ádám 12A
3 Markó Donát 12B
4 Derényi Attila Dávid 12B
9 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A

SZÉTV (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A Módos Gábor
2 Rőczey Barnabás Miklós 12A Módos Gábor
10 Ézsely Szovát Szaniszló 12A Módos Gábor


2015/2016 tanév

EdgeCAM verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Domján Tamás 14D Tihanyi György
3 Sipos László 14D Tihanyi György

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Homlok Balázs 14F Tihanyi György
5 Domján András 14F Tihanyi György
8 Győri Tamás 13D Tihanyi György
9 Szabó Bence 13D Tihanyi György
10 Hollenczer Barnabás 13D Tihanyi György

OSZTV CAD-CAM informatikus (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Domján Tamás 14D Tihanyi György
2 Pintér Bence 14D Tihanyi György
3 Molnár Jakab 14D Tihanyi György
4 Máté Miriam 14D Tihanyi György

OSZTV Szoftverfejlesztő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 14A Nits László, Kottra Richárd

Pattantyús Országos Nyomtatott Áramkör Tervező Verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Káldy Ákos 14H Gyenese László

SZÉTV (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Mészáros Áron Attila 12A Kottra Richárd, Nits László
12 Fi Ákos 12A Kottra Richárd
24 Seres Richárd 12A Kottra Richárd, Nits László
26 Skutovics Ákos 12A Kottra Richárd, Nits László

2014/2015 tanév

1app (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kálóczi Kevin 12A Kottra Richárd

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szabó Levente 14D Tihanyi György
4 Cserteg Tamás 13D Tihanyi György
7 Horváth Attila 14D Tihanyi György

III. IT Essentials verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szász Márton Gergő 14A Horváth Norbert
2 Markó Donát 10B
3 Kovács Andor 14A Horváth Norbert
4 Henczidai Bálint 14A Horváth Norbert

Infósok Viadala (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Juhász Márton 11A Kottra Richárd
2 Mészáros Áron Attila 11A Kottra Richárd
2 Skutovics Ákos 11A Kottra Richárd

Legyél Te is közgazdász (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
11 Kottmayer Márton Tóth László
11 Veiner Marcell Tóth László

Munkavállalaói ismeretek (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Csillag András 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Gombik Dániel 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Horváth Bence 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Klausz Kristóf 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Kottmayer Márton 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Liszkai Olivér 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Pintér Ákos 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Pryma Attila 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Tóth Bence 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Vados Szabolcs 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Valko Máté 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László
2 Veiner Marcell 12C Döbrentei Zsuzsanna, Tóth László

OSZTV CAD-CAM informatikus (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Somodi Áron 14D Tihanyi György
10 Nagy Gábor 14D Tihanyi György

OSZTV Informatikai rendszergazda (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
11 Zsámár Olivér 14H Vörös Attila

OSZTV Szoftverfejlesztő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bordák Tamás 14A Horváth Norbert
- Élő Máté 14A Horváth Norbert
- Henczidai Bálint 14A Horváth Norbert
- Orosz Norbert 14A Horváth Norbert
- Lapincs Mátyás 14A Horváth Norbert
- Szász Márton Gergő 14A Horváth Norbert

Pattantyús Országos Nyomtatott Áramkör Tervező Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Ramm Krisztián 14B Domonkos Sándor
6 Káldy Ákos 12B Domonkos Sándor

Pénzsztár (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Vados Szabolcs 12C Tóth László
- Pintér Ákos 12C Tóth László
- Zajovics Eszter 14C Tóth László
- Csöndes Dávid 14C Tóth László
- Meszlényi Nóra 14C Tóth László
- Polauf Martin 14C Tóth László
- Gombik Dániel 12C Tóth László
- Liszkai Olivér 12C Tóth László
2 Zajovics Eszter 14C Tóth László
2 Csöndes Dávid 14C Tóth László
2 Meszlényi Nóra 14C Tóth László
2 Polauf Martin 14C Tóth László
4 Gombik Dániel 12C Tóth László
4 Liszkai Olivér 12C Tóth László
4 Pintér Ákos 12C Tóth László
4 Vados Szabolcs 12C Tóth László

Statisztikai adatok megjelenítése poszteren (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kottmayer Márton 12C Tóth László

 

 


2013/2014 tanév

EdgeCAM verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kozma Richárd 14E Tihanyi György
4 Pusztai Zoltán 14E Tihanyi György, Élő Tamás
5 Bögöly András 14E Tihanyi György, Élő Tamás

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Pintér Dóra 14E Tihanyi György
3 Szabó Levente 13D Tihanyi György
5 Kőmíves Gergely 13D Tihanyi György
10 Bieder Balázs 14E Tihanyi György
14 Steiner Roland 13D Tihanyi György
24 Bogisich Dávid 14E Tihanyi György

Infomaraton2014 (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Élő Máté 12A Horváth Norbert
10 Borbély Benedek Tamás 14A Horváth Norbert
10 Soós Ferenc 14A Horváth Norbert
10 Urbán Tibor Erik 14A Horváth Norbert
11 Szász Márton Gergő 12A Horváth Norbert

Infósok Viadala (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Fehér Viktor 11/
- Kocsány Gergely 11/
- Valko Máté 11/

Nemes Tihamér (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Valko Máté 11. Lipták Mária
1 Valko Máté 11C Lipták Mária

2012/2013 tanév

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horváth Csaba 14D Tihanyi György
3 Pusztai Tamás 13E Tihanyi György
5 Gede Péter 14D Tihanyi György
7 Parádi Szabolcs 14C Tihanyi György
9 Sebestyén Zoltán 14C Tihanyi György
10 Kiss Ádám 14C Tihanyi György
14 Béli János 14C Tihanyi György

Euroskills 2014 - Enterprise ICT Team (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Fekete Krisztián 14A Horváth Norbert
3 Hermann Gábor 14A Horváth Norbert
3 Horti Norbert 14A Horváth Norbert

Országos Andrássy 3D-s Tervezői Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Gede Péter 14D Tihanyi György
2 Pusztai Tamás 13E Tihanyi György
3 Horváth Csaba 14D Tihanyi György
5 Bognár Máté 14C Élő Tamás

Országos CNC programozás és gépkezelés verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bella Dávid 14D Kalmár Péter
6 Kiss Gergő 14D Kalmár Péter
8 Bulik Roland 14D Kalmár Péter
12 Györkös Ádám 14D Kalmár Péter

Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Dongó Tamás 12D Szűcs Gábor V

OSZTV Műszaki Informatikus (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Alper Dávid 14B Varga László
5 Alper Dávid 14B Varga László
6 Vass Bence 14B Varga László
8 Vass Bence 14B Varga László
10 Nagy Rafael 14B Varga László
10 Nagy Rafael 14B Varga László

Pattantyús Országos Nyomtatott Áramkör Tervező Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hollenczer András 14B Domonkos Sándor
2 Heilig Dávid 14B Domonkos Sándor

SZÉTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Uhlár Andor 12A Nits László
2 Ott Benedek 12A Nits László
4 Hammerl Ferenc 12A Nits László

WorldSkills 2013 - IT Network System Administrator (kezdő kategória) (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nemes Dávid 14A Kovacsics Tamás, Horváth Norbert
4 Sallai Gyula 14A Horváth Norbert, Kovacsics Tamás
9 Fekete Krisztián 14A Horváth Norbert, Kovacsics Tamás

 

 


2011/2012 tanév

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Ulbrich László Tihanyi György
3 Ványik Dániel Tihanyi György
4 Horváth Csaba Tihanyi György

Eötvös József Tanulmányi Verseny - Informatika (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Mózes Ádám 12A Nits László
3 Hermann Gábor 12A Nits László

EuroSkills 2012 - Enterprise ICT Team (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bokor Bence 14A Kottra Richárd
4 Lukács Roland 14A Horváth Norbert
4 Rasek Olivér 14A Horváth Norbert
6 Lukács Roland 14A Horváth Norbert
6 Rasek Olivér 14A Horváth Norbert
6 Bokor Bence 14A Kottra Richárd
9 Nyikes Dániel 14A Horváth Norbert
9 Szendrei Zsolt 14A Horváth Norbert
9 Turcsa Zoltán 14A Horváth Norbert

GAMF - Középiskolás programozási verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Mózes Ádám 12A Nits László
2 Horti Norbert 12A Nits László
3 Árnits Olivér 11A Nits László
3 Deák Gergely 10A Nits László

InfoMaraton2012 (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bokor Bence 14A Kottra Richárd
5 Nyikes Dániel 14A Horváth Norbert
5 Szendrei Zsolt 14A Horváth Norbert
5 Turcsa Zoltán 14A Horváth Norbert
6 Lukács Roland 14A Horváth Norbert
6 Rasek Olivér 14A Horváth Norbert
10 Mózes Ádám 12A Horváth Norbert
10 Nemes Dávid 12A Horváth Norbert
10 Sallai Gyula 12A Horváth Norbert
21 Csizmadia Gábor 14A Horváth Norbert
21 Lukács Norbert 14A Horváth Norbert
21 Orbán Róbert 14A Horváth Norbert

Kossuth Lajos Szakmai Fordítói Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Deák Gergely Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Lócsi Barbara Kató Jusztina
3 Szerencse András Kató Jusztina

Nemes Tihamér (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lapincs Mátyás 10A Sándor László
9 Homlok Balázs 10A Sándor László
16 Kiss Lavínia Alexandra 10A Sándor László
18 Orosz Norbert 10A Sándor László

Országos Andrássy 3D-s Tervezői Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Ványik Dániel Tihanyi György
4 Horváth Csaba Tihanyi György
5 Ulbrich László Tihanyi György

Országos CNC programozás és gépkezelés verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Ulbrich László 14E Kalmár Péter, Szabó Zoltán
3 Ványik Dániel 14E Kalmár Péter, Szabó Zoltán
16 Papp Szabolcs 14E Kalmár Péter, Szabó Zoltán

Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Dányi Máté 12D Szűcs Gábor V
6 Dongó Tamás 11D Szűcs Gábor V

Országos Mikrovezérlő Alkalmazói Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Hollenczer András 12B Gyenese László
4 Horváth Csaba 12B Gyenese László

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Ulbrich László 14E Hucker József, Tihanyi György
6 Ványik Dániel 14E Hucker József, Tihanyi György

OSZTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Ulbrich László 14E Tihanyi György, Horváth Norbert, Tóth László, Strider Krisztián, Remport László
2 Ványik Dániel 14E Tihanyi György, Horváth Norbert, Tóth László, Strider Krisztián, Remport László
3 Tóth Gábor 14C Tóth László
10 Maár Ádám 14C Tóth László

OSZTV 2012 Műszaki Informatika (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Győri Balázs 14b
8 Győri Balázs 14B Vörös Attila
8 Győri Balázs 14B

SZÉTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horti Norbert 12A Nits László
3 Nemes Dávid 12A Nits László
6 Mózes Ádám 12A Nits László
10 Fekete Krisztián 12A Nits László

 


2010/2010 tanév

 

EBC*L (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsöl Krisztián 11C Tóth László

HVG verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Ézsöl Krisztián 11C Tóth László
7 Bazsó Krisztián 11C Tóth László
7 Borbély Benedek Tamás 11C Tóth László
7 Járay Tamás 10C Tóth László
7 Meszlényi Nóra 10C Tóth László
7 Mikó Máté 10C Tóth László
7 Nusser Anna 10C Tóth László
7 Zajovics Eszter 10C Tóth László
7 Kőninger Dávid 11C Tóth László
7 Lidi Márk 11C Tóth László
7 Molnár Tamás 11C Tóth László
7 Németh Bence 11C Tóth László
7 Szabó András 11C Tóth László
7 Szücs Dávid 11C Tóth László
7 Verrasztó Gergő 11C Tóth László

Közép-európai Brókerképző Alapítvány Tőzsdejáték (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Ézsöl Krisztián 11C Tóth László

Monetary (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10 Ézsöl Krisztián 11C Tóth László
10 Németh Bence 11C Tóth László
10 Szabó András 11C Tóth László
10 Borbély Benedek Tamás 11C Tóth László
22 Lakatos Lilla 11C Tóth László
22 Mező Bettina 11C Tóth László
22 Kósa Gyula 11C Tóth László
22 Rigó Bernadett 11C Tóth László
22 Pánczél Orsolya 11C Tóth László
22 Verrasztó Gergő 11C Tóth László
22 Tekler Zsófia 11C Tóth László
22 Schreiner Vivien 11C Tóth László

Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Dongó Tamás 10D Szűcs Gábor V
7 Dányi Máté 11D Szűcs Gábor V
11 Győri Balázs 12B Szűcs Gábor V
11 Szabó Gyula 12B Szűcs Gábor V

Országos Mikrovezérlő Alkalmazói Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Heilig Dávid 11B Gyenese László
3 Horváth Csaba 11B Gyenese László
5 Hollenczer András 11B Gyenese László

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10 Varga László 14C Tihanyi György
13 Polgár László 14D Tihanyi György
15 Benitsch Adrián 14D Tihanyi György
17 Tilai Martin 14D Tihanyi György

OSZTV 2010 CAD-CAM Informatika (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Benitsch Adrián 14D Tihanyi György
2 Kállai Zsolt 14C Élő Tamás

Pénzügyi Oktatási Program Tanulmányi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Ézsöl Krisztián 11c Tóth László

SZÉTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Török Attila 12A Nits László
15 Nagy Máté Kálmán 12A Nits László
16 Nyikes Dániel 12A Nits László
20 Lukács Roland 12A Kottra Richárd
23 Turcsa Zoltán 12A Nits László

WorldSkills 2011 kezdő kategória (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Bodó Dénes 14A Horváth Norbert
6 Palenik Mihály 14A Horváth Norbert

 


2009/2010 tanév

 

EuroSkills 2010 - Enterprise ICT Team (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Farkas Gábor 14A Horváth Norbert
7 Csütörtöki Balázs 14A Horváth Norbert
7 Ferenczy Máté 14A Horváth Norbert
7 Telkes András 14A Horváth Norbert
28 Vizmeg Viktor 14A Horváth Norbert
28 Hajdu Csaba 14A Horváth Norbert
28 Bokor Bence 11A Horváth Norbert

InfoMaraton2010 (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Bokor Bence 11A Kottra Richárd
9 Hajdu Csaba 14A Kottra Richárd
9 Vizmeg Viktor 14A Kottra Richárd

Közép-európai Brókerképző Alapítvány Tőzsdejáték (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Ézsöl Krisztián 10C Tóth László

Nemes Tihamér (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
11 Horti Norbert 10a Nits László
17 Horti Norbert 10A Nits László
23 Hermann Gábor 10A Nits László
30 Hermann Gábor 10A Nits László
56 Mózes Ádám 10A Nits László
63 Mózes Ádám 10A Nits László
70 Nemes Dávid 10A Nits László
72 Nemes Dávid 10A Nits László
84 Farkas Gyula 10A Nits László
94 Uhlár Andor 9A Nits László

Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Sántha Levente Márk, Tóth Attila 14B Gyenese László
8 Kovács Bálint, Tarcsai Csaba 14B Szűcs Gábor

OSZTV 2010 AutoCAD csak 0557-06 modul (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Vass Mátyás 13D ÉT, TGY
6 Benitsch Adrián 12D ÉT, TGY

OSZTV 2010 CAD-CAM Informatika (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Asztalos Gábor 14D ÉT, TGY
6 Nagy István Zoltán 14D ÉT, TGY
8 Gellér-Bibó Zsolt 14D ÉT, TGY

OSZTV 2012 Műszaki Informatika (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Tóth Attila Balázs 14B Domonkos Sándor
5 Sántha Levente Márk 14B Domonkos Sándor
8 Kovács Bálint 14B Domonkos Sándor

Pénzügyi Oktatási Program Tanulmányi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Ézsöl Krisztián 10C Tóth László
4 Németh Bence 10C Tóth László
4 Szabó András 10C Tóth László
4 Borbély Benedek Tamás 10C Tóth László

SZÉTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kovács Balázs 12A Nits László
5 Németh Zoltán 12A Nits László
9 Palenik Mihály 12A Nits László

Tőzsdejáték (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gödri Dániel, Mészáros Máté, Erdős Richárd 11d Tóth László


2007/2008 tanév

2007/2008 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése Verseny fajtája
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervező verseny
Komáromy Ákos 12.b 16.hely Hoffer Károly
Domonkos Sándor
Nemes Tihamér Alkalmazói verseny
Kovács Balázs 10.A 34.hely Nits László
Cseh Mónika 10.A 75.hely Nits László
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD Komplex)
Farkas Szigfrid 2/14.e 1.hely Élő Tamás
Tihanyi György
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) Inventor
Csuti Gergely 2/14e 8. hely Élő Tamás
Tihanyi György
SZÉTV (informatikai alapismeretek)
Sághy Ádám 12.a 6.hely

Nits László

Bakai Ádám 12.a 10.hely
Hollenczer Péter 12.a 12 .hely
Horváth Csaba 12.a 21.hely
Varga Zoltán 12.a 28.hely
SZÉTV (gépész alapismeretek)
Varga András 13.d 2. hely

Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert, Jancsó Erzsébet, Kóbor József, Szabados Oszkár, Hegedüs Tibor, Németh Attila,
Hajdu Elemérné, Hucker József, Szücs Gábor,
Szabó Zoltán

Bezák Tibor 13.d 14. hely
Herczegh Péter 13.d 16. hely
Farkas Tamás 12.d 17. hely
Kardos Szilárd 13.d 20. hely
SZÉTV (elektronikai alapismeretek)
Szalai Dániel 12.b 9.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
OSZTV (Számítástechnikai programozó)
Major Péter 2/14.a 1.hely Nits László
Szabó Péter 2/14.a 3.hely
Papp Tamás 2/14.a 7.hely Kelemen András
OSZTV (gazdasági informatikus)
Szilágyi Dávid 2/14.c 3.hely Vincze Ibolya
Szammer Ádám 2/14.c 4.hely





IV. Országos Mikrovezérlő Programozói Verseny
Palasits Gergõ 2/14.b 5.hely Gyenese László
Gács Gergõ 2/14.b 8.hely





OMTV (gépgyártástechnika számítástechinaka szak)
Kiss Ákos 2/14.e 3.hely Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert, Jancsó Erzsébet, Kóbor József, Szabados Oszkár, Hegedüs Tibor, Németh Attila,
Hajdu Elemérné, Hucker József, Szücs Gábor,
Szabó Zoltán
Mózes Márton 2/14.e 6.hely





OMTV (gépészet )
Varga András 13.d 7.hely Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert, Jancsó Erzsébet, Kóbor József, Szabados Oszkár, Hegedüs Tibor, Németh Attila,
Hajdu Elemérné, Hucker József, Szücs Gábor,
Szabó Zoltán
Borsodi Balázs 12.d 13.hely





Közlekedési vetélkedõ (segéd-motorkerékpáros kat.)
Fülöp Péter 12.b 1.hely Domonkos Sándor
Fodor Gergely 12.b 1.hely





Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny
Palasits Gergõ és Gács Gergõ 2/14.b 4.hely Hoffer Károly,
Szûcs Gábor





Ifjúsági Tudományos és Innovációs Verseny
Gács Gergõ és Sarkadi-Nagy Balázs 2/14.b 1.hely Gyenese László


2006/2007 tanév

2006/2007 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése Verseny fajtája

Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervező verseny

Komáromy Ákos 12.b 3.hely Hoffer Károly
Nemes Tihamér OKSZTV Informatika (programozás)

Honner Tamás 10.A 21.hely Nits László
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD Komplex)

Tóth Attila 2/14.d 1.hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné
Heizler András 2/14.c 4.hely
Turfa Eszter 2/14.d 7.hely
Hoffman László 2/14.c 13.hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) tantárgyi
Rónai Attila 13.e 9. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné

Rovács Péter 12.d 11.hely
OSZTV Automatika PLC

Bolla Dániel 2/14.b 1. hely Bolla Gyula
SZÉTV (informatikai alapismeretek)

Major Péter 12.a 9.hely

Nits László

Nemes Szabolcs 12.a 20.hely
Ritter Gábor 12.a 24.hely
Papp Tamás 12.a 29.hely
SZÉTV (gépész alapismeretek)

Rónai Attila 13.e 7. hely

Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán

SZÉTV (elektronikai alapismeretek)

Gede László Attila 12.b 16.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
SZÉTV (közgazdasági alapismeretek)

Nagy András 12.c 2. hely Vincze Ibolya
SZÉTV (közgazdasági és marketing alapismeretek)

Szammer Ádám 12.c 22.hely Vincze Ibolya
OSZTV (GSZT)

Tóth Attila 2/14.d 1.hely Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán
Molnár Béla 2/14.d 2.hely
OSZTV ( gyengeáramú szakmacsoport)

Németh Péter 2/14.b 3.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (tantárgyi)

Molnár Béla 2/14.d 1.hely Kalmár Péter,
Bolla Gyula
Hoffman László 2/14.c 20.hely
Heizler András 2/14.c 35.hely
Pócza Szabolcs 2/14.d 32.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (komplex)
Molnár Béla 2/14.d 1.hely Kóbor József,
Kalmár Péter
Hoffman László 2/14.c 18.hely
Heizler András 2/14.c 27.hely

Pócza Szabolcs 2/14.d 26.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (gyakorlati csapatverseny)

Molnár Béla 2/14.d 4.hely Kóbor József,
Kalmár Péter
Hoffman László 2/14.c 4.hely
Heizler András 2/14.c 17.hely
Pócza Szabolcs 2/14.d 17.hely





IV. Országos Mikrovezérlő Programozói Verseny

Bolla Dániel 2/14.d 1.hely Gyenese László
Németh Péter 2/14.d 2.hely
Gede László Attila 12.b 7.hely
Palasics Gergő 12.b 11.hely
Gács Gergő 12.b 14.hely





OMTV (gépgyártástechnika számítástechinaka szak)

Tóth Attila 2/14.D 2.hely Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán
Molnár Béla 2/14.D 3.hely
Hohler Zsófia 2/14.D 9.hely
Scheck András 2/14.D 10.hely





OMTV (elektronika szakterület )

Baranyai Dávid 12.b 12.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor





OMTV (számtástechnika informatika szaktárgyi MSZT)

Baranyai Gyula 2/14.b 25.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor





Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny

Bolla Dániel és
Németh Péter
2/14.b 3.hely Szűcs Gábor





Országos Mikrovezérlő Alkalmazói Verseny

Bolla Dániel 2/14.b 1.hely Gyenese László
Németh Péter 2/14.b 2.hely
Gede László Attila 2/14.b 7.hely
Palasics Gergő 2/14.b 11.hely
Gács Gergő 2/14.b 14.hely


2005/2006 tanév

2005/2006 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése Verseny fajtája
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár(ok)
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) komplex
Szabó Zoltán 2/14.d 1.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné
Drexler Gellért 2/14.c 2.hely
Ruppert Dániel 2/14.d 3.hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) tantárgyi
Mészáros Gábor 12.d 18.hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) Mechanical Desktop
Szalai Ádám 2/14.c 1.hely Élő Tamás
Kardos Attila 2/14.c 2.hely
SZÉTV (Világbanki informatika)
Fekete Krisztián 12.a 2. hely Nits László
Módos Gábor
SZÉTV (VB gépész)
Tóth Attila 12.d 4. hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Molnár Béla 12.d 5. hely
Hohler Zsófia 12.d 14. hely
Virág Zsolt 12.c 20. hely
SZÉTV (Világbanki elektronika)
Németh Péter 12.b 5. hely

Hoffer Károly,
Domonkos Sándor

Bolla Dániel 12.b 13. hely
Winkler András 12.b 20. hely
Németh Gábor 12.b 28. hely
OSZTV (GSZT)
Szabó Zoltán 2/14.d 1. hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Dankó Attila 2/14.d 11.hely
Kardos Attila 2/14.c 16.hely
Bandi Imre 2/14.c 18.hely
OSZTV (Számítástechnikai programozó)
Mészáros József 2/14.a 1.hely Nits László
Szabó Károly 2/14.a 2.hely Kelemen András
Nagy László 2/14.a 3.hely Kelemen András
Zsoldos Tamás 2/14.a 4.hely Kelemen András
Kovács Ákos 2/14.a 5.hely Kelemen András
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny
Graffelner Tibor 2/14.d 13. hely Orbán Attila
Dankó Attila 2/14.d 22. hely
IV. Országos Mikrovezérlő Programozói Verseny
Németh Péter 12.b 1.hely Gyenese László
Bolla Dániel 12.b 4.hely
Szemenyei Balázs 2/14.b 9.hely
OMTV (Gépészet)
Tóth Attila 12.d 1.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Molnár Béla 12.d 2.hely
Knoll Péter 12.c 3.hely
Virág Zsolt 12.c 4.hely
Scheck András 12.d 11.hely
Hohler Zsófia 12.d 15.hely
OMTV (gépgyártástechnológia számítástechnika szakterület)
Szabó Zoltán 2/14.d 5.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Drexler Gellért 2/14.c 6.hely
Kardos Attila 2/14.c 8.hely
Szalai Ádám 2/14.c 9.hely
Drexler Gellért 2/14.c 12.hely
OMTV (elektronika szakterület )
Németh Péter 12.b 5.hely
Bolla Dániel 12.b 7.hely
Némesi Ádám 12.b 16.hely
Pauszni Mária Magdolna 12.b 21.hely
OMTV (számtástechnika .informatika szakterület MSZT)
Szőgyényi Zoltán 2/14.b 10.hely
Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny
Hanák Róbert 2/14.b 11.hely Szűcs Gábor
Inotai Krisztián 2/14.b 11.hely






2004/2005 tanév

2004/2005 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése

A verseny fajtája

Név

Oszt.

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

Pattantyús Nap NYÁK-tervező verseny
Svecz Tamás 12.b 11.hely Hoffer Károly,
Domonkos Sándor
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) komplex
Polgár Gergő 2/14.c 10. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné
Szarka László 2/14.c 9.hely
Ficzere Attila 2/14.c 13. hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) tantárgyi
Szabó Zoltán 12.d 8. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné
Heizler András 11.c 10. hely
Virág Zsolt 11.c 9. hely
Ruppert Dániel 12.d 14.hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) Mechanical Desktop
Dömötör Ákos 2/14.c 2. hely Élő Tamás
Karakai Richárd 2/14.c 3.hely
Csonka Tamás 2/14.c 5.hely
OSZTV Automatika PLC
Dömötör Ákos 2/14.c 1. hely Kóbor József
Szabó Ferenc 2/14.c 3. hely
Szelle László 2/14.c 6. hely
Csonka Tamás 2/14.c 11. hely
Déri Tamás 2/14.d 13. hely
Karakai Richárd 2/14.c 14. hely
SZÉTV Világbanki informatika
Schmidt Antonio 12.a 1. hely Nits László
Módos Gábor
Szabó Károly 12.a 8.hely
Zsoldos Tamás 12.a 15. hely
Tahi Bálint 12.a 17. hely
SZÉTV (VB gépész)
Szabó Zoltán 12.d 1. hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Szalai Ádám 12.c 2.hely
SZÉTV (világbanki elektronika)
Hanák Róbert 12.b 1.hely Nits László
Módos Gábor
OSZTV (GSZT)
Szelle László 2/14.c 1. hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Zsédely Balázs 2/14.c 3. hely
Dömötör Ákos 2/14.c 4. hely
Polgár Gergő 2/14.c 6. hely
Szabó Ferenc 2/14.c 7. hely
Pénzes Tamás 2/14.c 8. hely
Karakai Richárd 2/14.c 9. hely
Rácz Zoltán 2/14.c 14. hely
Csonka Tamás 2/14.c 15. hely
Váczi László 2/14.c 16. hely
OSZTV (Számítástechnikai programozó)
Jászberényi Szabolcs 2/14.a 2. hely Nits László
Balázs Sándor 2/14.a 6. hely Kelemen András
Sebestyén Tamás 2/14.a 7. hely Nits László
OSZTV (Multimédiafejlesztő)
Pék Gábor 2/14.a 2. hely Nits László
Simon Csaba 2/14.a 4. hely Kelemen András
SZKTV CNC programozás és gépkezelés
Németh Patrik 2/14.D 10.hely Pápai Gábor
PénzesTamás 2/14.D 16.hely
László Szabolcs 2/14.D 17.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny
Dömötör Ákos 2/14.c 2. hely Orbán Attila
Csonka Tamás 2/14.c 7. hely
IV. Országos Mikrovezérlő Programozói Verseny
Németh Péter 11.b 1.hely Gyenese László
Bolla Dániel 11.b 6.hely
Németh Richárd 2/14.b 19. hely
OMTV (Gépészet)
Szabó Zoltán 12.d 3. hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Drexler Gellért 12.c 8. hely
Litresits Ladislav 12.d 11. hely
Horváth Dávid 12.d 13. hely
Heszky Zoltán 12.c 15. hely
OMTV (gépgyártástech. számítástech. sz.)
Szelle László 2/14.c 1. hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Szabó Ferenc 2/14.c 4. hely
Polgár Gergő 2/14.c 5. hely
Karakai Richárd 2/14.c 6. hely
Csonka Tamás 2/14.c 7. hely
Pénzes Tamás 2/14.c 9. hely
Rácz Zoltán 2/14.c 12. hely
Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny
Pócza Szabolcs 11.d 1. hely
Tóth Attila 11.d 1. hely
Szilágyi Szabolcs 11.d 1. hely
Kovács Zoltán 11.d 1. hely
Cs. Nagy Zoltán 11.d 1. hely
Mészáros Gábor 11.d 1. hely
Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny
Horváth Gábor 2/14.b 5. hely Szűcs Gábor
Papp Zoltán 2/14.b 5.hely


2003/2004 tanév

2003/2004 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése Verseny fajtája
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervezo verseny
Varga István 2/14.b 21.h Hoffer Károly, Domonkos Sándor
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) komplex
Fekete István 2/14.d 3.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné
Pintér Balázs 12.d 4.hely
Németh Sándor 12.d 8.hely
Dömötör Ákos 12.d 10.hely
Szarka László 12.c 16.hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) tantárgyi
Szabó Zoltán 11.d 16.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) Mechanical Desktop
Telekesi András 2/14.d 3. hely Élő Tamás
Somogyi András 2/14.d 5.hely
OSZTV Automatika PLC
Somogyi András 2/14.d 5.hely Kóbor József
Telekesi András 2/14.d 12.hely
Nyerges Tamás 2/14.d 10.hely
Farkas János 2/14.d 11.hely
Fehér Gábor 2/14.d 12.hely
OSZTV (VB gépész)
Zsédely Balázs 12.c 2.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné, Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár, Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Szelle László 12.c 5.hely
Polgár Gergő 12.c 6.hely
Szabó Ferenc 12.c 9.hely
Pénzes Tamás 12.c 11.hely
Németh Sándor 12.d 16.hely
Karakai Richárd 12.d 17.hely
Rácz Zoltán 12.c 19.hely
Zambó László 12.c 23.hely
OSZTV (GSZT)
Somogyi András 2/14.d 6.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné, Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár, Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Telekesi András 2/14.d 10.hely
Kiss Balázs 2/14.d 14.hely
OSZTV Gépip. mérnökasszisztens
Kovács Zoltán 2.hely
Mika László 4.hely
OSZTV Világbanki informatika
Balázs Miklós 12.a 6.hely Nits László,
Módos Gábor
Pék Gábor 12.a 11.hely
Sebestyén Tamás 12.a 14.hely
Demkó Gábor 12.a 22.hely
SZKTV CNC programozás és gépkezelés
Telekesi András 2/14.d 8.hely Pápai Gábor
Somogyi András 2/14.d 10.hely
Szalai Szabolcs 2/14.d 14.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny
Somogyi András 2/14.d 15.hely Orbán Attila
Telekesi András 2/14.d 24.hely
IV. Országos Mikrovezérlo Programozói Verseny
Varga Dániel 2/14.b 4.hely Gyenese László
OMTV (Gépészet)
Szabó Ferenc 12.c 1.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné, Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár, Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Szelle László 12.c 3.hely
Csonka Tamás 12.d 5.hely
Polgár Gergő 12.c 11.hely
László Szabolcs 12.c 12.hely
Zambó László 12.c 16.hely
OMTV (gépgyártástech. számítástech. sz.)
László Szabolcs 2/14.d 18.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné, Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár, Szabó Zoltán,
Tihanyi György
OMTV (számt.inf. szakt. MSZT)
Varga István 2/14.b 4.hely Hoffer Károly,
Szücs Gábor,
Gyenese László
Jordanits Árpád 2/14.b 15.hely


2002/2003 tanév

2002/2003 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése A verseny fajtája
Név Oszt. Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervezõ verseny - országos
Somogyi Béla 12.b 10. hely Hoffer Károly,
Domonkos Sándor
OSZTV (VB gépész) - országos
Schreiner Bálint 12.c 5. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József, Orbán Attila, Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György,
Sárvári Balázs 12.c 8. hely
Kemény Ádám 12.d 12. hely
Speulta József 12.d 15. hely
Keresztes Dániel 12.d 19. hely
Õri Anett 12.c 23. hely
OSZTV (GSZT) - országos
Papp András 2/14.e 1. hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József, Kóbor József Orbán Attila, Pápai Gábor, Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Adler Tamás 2/14.e 2. hely
Horváth Roland 2/14.b 4. hely
Horváth Tamás 2/14.b 6. hely
Kondor Gábor 2/14.b 9. hely
Szabó László 2/14.b 10. hely
Informatika-Számítástechnika (SZTPRG) - országos
Greszler Szilárd 2/14.a 3. hely Nits László, Módos Gábor
Kovács Attila 2/14.a 5. hely
Informatika-Számítástechnika (GINF I.) - országos
Csizmadia Gábor 2/14.c 7. hely Kelemen András
Világbanki informatika - országos
Németh Ádám 12.a 2. hely Nits László, Módos Gábor
Reider Norbert 12.a 3. hely
Csontos Béla László 12.a 10. hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD tantárgyi) - országos
Papp András 2/14.e 1. hely Hajdu Elemérné
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD komplex) - országos
Szabó László 2/14.b 2. hely Hajdu Elemérné
Élő Tamás
Szalai Attila 2/14.e 9. hely
Schreiner Bálint 12.c 15. hely
Bognár Attila 11.c 17. hely
OSZTV (komplex) Automatika PLC - országos
Sájer Dezső 2/14.b 2. hely Kóbor József
Kondor Gábor 2/14.b 4. hely
Adler Tamás 2/14.e 5. hely
Szórádi Péter 2/14.e 9. hely
Fojtyik Gábor 2/14.b 12. hely
Papp András 2/14.e 7. hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny - országos
Papp András 2/14.e 3. hely Orbán Attila
Kalmár Attila 2/14.e 4. hely
Sághi Barnabás 2/14.b 8. hely
Nagy Péter 2/14.e 10. hely
Országos Mikrovezérlõ Programozói Verseny - országos
Greszler Szilárd 2/14.a 3. hely Gyenese László,
Szücs Gábor
Komáromi Zoltán 2/14.d 6. hely
SZKTV CNC programozás és gépkezelés - országos
Kalmár Attila 2/14.e 6. hely Pápai Gábor, Szabó Zoltán
Papp András 2/14.e 7. hely
Szabó László 2/14.b 8. hely
Molnár István 2/14.b 9. hely
Adler Tamás 2/14.e 10. hely
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny - országos
Pál Kornél 11.a 43. hely Nits László
OMTV (elektronika szakt. ) - országos
Besenyei Csaba 12.b 27. hely Hoffer Károly, Szücs Gábor, Gyenese László
OMTV (számt.inf. szakt. MSZT) - országos
Komáromi Zoltán 2/14.d 16. hely Hoffer Károly, Szücs Gábor, Gyenese László
Szákovics László 2/14.f 19. hely
OMTV (Gépészet) - országos
Sárvári Balázs 12.c 2. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné,
Hucker József, Kóbor József Orbán Attila, Pápai Gábor, Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Speulta József 12.d 6. hely
Keresztes Dániel 12.d 15. hely
Kemény Ádám 12.d 14. hely
OMTV (Gépgyártástech. számítástech. sz.) - országos
Horváth Roland 2/14.b 5. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József , Orbán Attila, Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Adler Tamás 2/14.e 11. hely
Ónodi Gábor 2/14.e 15. hely
Papp András 2/14.e 16. hely
Molnár István 2/14.e 17. hely
Regionális Középiskolai Tudományos Diákköri Konferencia - országos
Csizmadia Gábor 2/14.c 2. hely Kelemen András
Abakusz Programozási Verseny - országos
Tóth Attila 2/14.a 3. hely Nits László
Kovács Attila 2/14.a 3. hely Módos Gábor

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 22. Szerda
Cecília
A Nap kel 07:06-kor,
nyugszik 16:08-kor.
Holnap
Kelemen, Klementina
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.