Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Iskola a gyorsuló időben

 

Magyar nyelv és irodalom

1995-96.

 

József Attila Szavalóverseny (városi)

Hegedüs Gyula III.c

I.

   

Felkészítő: Biederné E. Katalin

 
 

Kisfaludy Napok (városi) népdaléneklés

Novák Henrietta I.c

arany fokozat

  Színfolt Társulat

Bakonyi Zsófia I.e

bronz fokozat

 

Bencze Zsolt VI.b

 

Gócza Veronika I.b

 

Kemény Gábor B.b

 

Kovács Katalin I.e

 

Matolcsi Zoltán IV.a

 

Szombathelyi Sebestyén V.b és zenekara

 

Vezeti: Némethné Tóth Fruzsina

1996-97.

  Országos Diákszínjátszó Találkozó Színfolt Társulat

Bakonyi Zsófia II.e

bronz fokozat

 

Gócza Veronika II.b

 

Kemény Gábor V.a

 

Matolcsi Zoltán V.a

 

Máté Tibor V.a

 

Vezeti: Némethné Tóth Fruzsina

 

Édes Anyanyelvünk

Polgárdi Péter II.a 8-9.
  Nyelvhelyességi Verseny

Sághy Krisztián III.a

10-11.
   

Felkészítő: Wicher Rita

 

Az osztályok számozásában és elnevezésében 1997-98-as tanévtől váltás következett be, a korábbi 1-5 megjelölések helyett 9-14. osztályjelölést használunk.

1997-98.

 

Magyar Helyesírási Verseny

Kovács András 12.b

I.

   

Felkészítő: Balogh Anna

 
 

Könyvtárhasználati vetélkedő (városi)

Czuczor Gábor 11.a

I.

 

Rammer Tamás 11.b

 

Cihák Tamás 9.b

 

Kondor Gábor 9.b

 

Pintér Csaba 9.b

 

Schwarz Attila 11.a

 

Felkészítő: Wicher Rita

 

Helikoni Ünnepek (Keszthely)

Gócza Veronika 11.d

arany minősítés

 

Pergamen Társulat

Bakonyi Zsófia 11.e

arany minősítés
 

Szórádi Péter 9.e

 

Süle Nóra 14.d

 

Szabó M. Györgyi 14.d

 

Pájer Boróka 9.a

 

Góra Krisztián 14.e

 

Felkészítő: Némethné Tóth Fruzsina


Történelem (Országos döntők)

1996-97.
  Hajdu-Bihar Megyei TIT Levelezős Baráti Kör Sághy Krisztián III.a 3.
    Felkészítő: Krázi Csilla  
1997-98.
  Mathias Rex Humanista és Tehetséggondozó Társaság Európa Tavasza 1848-1998 Varanka János 12.a 8.
  Sághy Krisztián 12.a  
  Kállai Gábor 12.a  
  György János 12.a  
  Felkészítő: Krázi Csilla  


Idegen nyelv

1999-2000.
  Mini OKTV angol Maász István 9.a II.
    Felkészítő: Balogh Anna  
  Mini OKTV angol Petanec Péter 10.c II:
    Felkészítő: Balogh Anna  


Fizika

1998-99.
  Mikola Tehetségkutató Fizikaverseny Csontos Béla 9.a 5.
    Felkészítő: Póda László  
1999-2000.
  Mikola Tehetségkutató Fizikaverseny Csontos Béla 9.a 11.
    Felkészítő: Póda László  
  Mikola Tehetségkutató Fizikaverseny Somogyi Béla továbbjutott
    Felkészítő: Dr. Hafenscherné Géczi Zita  

 

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 22. Szerda
Cecília
A Nap kel 07:06-kor,
nyugszik 16:08-kor.
Holnap
Kelemen, Klementina
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.