A HVG 2018. október 19-n megjelent iskolai rangsora szerint a kompetenciamérések, érettségi vizsgaeredmények és továbbtanulási adatok alapján az ország legjobb szakgimnáziuma vagyunk.

Újságcikk   TV-riport

A+ A A-

Közismereti versenyek

Tartalomjegyzék

2014/2015 tanév

"A halálban testvérekké lettek" Történelem Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Bali Benjamin 10B Kisné Pattermann Beáta
8 Illés Renátó 10B Kisné Pattermann Beáta
8 Kántor Kristóf 10B Kisné Pattermann Beáta

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Csöndes Dávid 14C
- Zajovics Eszter 14A
- Kottmayer Márton
- Veiner Marcell
- Kottmayer Márton
- Veiner Marcell
-
-
-
- Kovács Bence 09A
-

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kolki Manassé Tamás 09B Szabó Ildikó
1 Fekete Martin 09N Szabó Ildikó
1 Fazekas Bence 10B Juhászné Kaizinger Tímea
3 Béli Zoltán 09N Juhászné Kaizinger Tímea,Dömötör Mária,Szalai Tamás
4 Boros Erik László 10B Krázi Csilla
5 Horváth Klaudia 09E Kató Jusztina
7 Farkas Levente 10B Juhászné Kaizinger Tímea

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalai Márk 10D Ságiné Takács Lívia
2 Szanyi Gábor 09K Ságiné Takács Lívia

Gloria Victis történelem verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10 Kiss Gábor 12B Krázi Csilla
10 Cserteg Tamás 13D Krázi Csilla

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kocsány Gergely 12C Dr. Csóka Gézáné
1 Bódis Dávid 13D Kastal Erika
2 Perlaki Balázs 09C Dr. Csóka Gézáné
2 Blanárik Viktor 10D Ieneiné Németh Anita
2 Szijártó Ádám 12C Dr. Csóka Gézáné
2 Lócsi Barbara 13D Kastal Erika
3 Zavada Ármin Zsolt 09A Kastal Erika
3 Szalai Márk 10D Ieneiné Németh Anita
3 Simon Réka 11A Banáné Nagy Mónika
3 Süli Ábel 13D Kastal Erika

Jedlik Ányos Városi Szövegértési Verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kemény Gábor 11A Prumüller Andrea
4 Szalai Márk 10D Ságiné Takács Lívia
7 Fehér Viktor 12C Balogh Anna

Kossuth Lajos Szakmai Fordítói Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hozmann Patrik 10C Juhászné Kaizinger Tímea
1 Seres Richárd 11A Kató Jusztina
3 Payer Veronika 10C Juhászné Kaizinger Tímea

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Friss Olivér 10B Kisné Pattermann Beáta
1 Illés Renátó 10B Kisné Pattermann Beáta
1 Kántor Kristóf 10B Kisné Pattermann Beáta

Megyei Középiskolák Irodalmi Pályázata (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kottmayer Márton 12C Balogh Anna
- Veiner Marcell 12C Balogh Anna

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalay Szabolcs 10B Dr. Csóka Gézáné
1 Luksa Norbert 12A Dr. Csóka Gézáné
2 Lócsi Barbara 13D Kastal Erika
3 Ézsely Szovát Szaniszló 10A Pukkler Zsolt
6 Takács Zoltán Gábor 12D Ágoston Anett
7 Rosta Gábor 09K Dr. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 10A Pukler Zsolt

Oxford Nyelvi Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Kovács Bence 09A Prumüller Andrea
10 Horváth Klaudia 09E Kató Jusztina

 

 

Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagozat)

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma felvételt hirdet nappali tagozatos érettségi utáni képzéseire.

 

Tovább -->

 

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2018 szeptemberi indulás. Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a következő feltételekkel lehet részt venni...

Tovább -->

kreta feher login

jedlikinfo

Következő események

Kedves Étkezők!

 

Beszedési időpontok:

Hónap Befizetés Pótbefizetés
március február 11. február 18.
áprilus március 11. március 18.

Befizetés ideje: 8:30-15:00 óráig

Kérem, hogy pontosan kiszámolt összeget hozzanak magukkal.

Minden további információ az étkezéssel kapcsolatban: 
http://www.gek.hu/index.php/elelmezes

Menza

A 2019-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2023-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2024-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2019. február 17. Vasárnap
Donát
A Nap kel 06:51-kor,
nyugszik 17:18-kor.
Holnap
Bernadett
napja lesz.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.