A+ A A-

Sport versenyek

Tartalomjegyzék

2011/2012 tanév

 

Jedlik Kézilabda Kupa (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kristóf László

Jedlik Kupa labdarúgás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Juhász Bálint Tihanyi György
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Horváth Csaba Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Gombás László Tihanyi György
1 Horváth Ádám Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Simita Gergő Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György
1 László Norbert Tihanyi György

Kispályás labdarugó diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Juhász Bálint Tihanyi György
2 Hécz Péter Tihanyi György
2 Dapsy Zsolt Tihanyi György
2 Fehér Bálint Tihanyi György
2 Gabona Kálmán Tihanyi György
2 Horváth Ádám Tihanyi György
2 Kőműves Mátyás Tihanyi György
2 Kurucz Ádám Tihanyi György
2 Tóth Dániel Tihanyi György

Kispályás labdarúgó városi diákolimpia (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Juhász Bálint Tihanyi György
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Horváth Ádám Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György

Krúdy Duatlon (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3

Megyei Atlétikai Diákolimpia 100m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence
2 Wittner István

Megyei Atlétikai Diákolimpia 200m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Balogh Bence

Megyei Atlétikai Diákolimpia 400m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Balogh Bence

Megyei Atlétikai Diákolimpia 800m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kovács Bálint

Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Verebics Gergő

Megyei Atlétikai Diákolimpia súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Molnár Gábor

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence
3 Horvath Bence

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Faludy Kristóf

Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Mikó Balazs

Megyei Diákolimpia 4x50m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Megyei Kézilabda Diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Ama Kristóf László

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kéz Kristóf László

Mikulás Kupa teke (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 10. Kristóf László

Regionális Focikupa (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Simita Gergő Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György
1 László Norbert Tihanyi György

Sakk diákolimpia megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lócsi Barbara
3
3 Farkas Gyula

Sárkányhajó verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú asztalitenisz csapat verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú úszóverseny 4x 50 m gyorsváltó (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú úszóverseny 50m gyorsúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence
2 Nagy Barnabás

Városi alapfokú úszóverseny 50m hátúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf
2 Mikó Balazs

Városi alapfokú úszóverseny 50m mellúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Nagy Barnabás
2 Lakatos Bence
2 Élő Bálint

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Homlok Balázs 11D Nagy Zoltán
1 Sulyok Márk 11D Nagy Zoltán
1 Skoflek Dávid 11D Nagy Zoltán
1 Császár Bálint 11D Nagy Zoltán
1 Szentgyörgyi Balázs 11D Nagy Zoltán
1 Halász Zsolt 11D Nagy Zoltán
1 Strommer Máté 11D Nagy Zoltán
1 Mészáros Máté 11D Nagy Zoltán
1 Kiss Richárd 11D Nagy Zoltán

Városi Kollégiumi mezei Bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Strommer Máté 12D Nagy Zoltán

 

Röplabda megyei diákolimpia ( V. kcs., 1. hely)
50. Rába Kupa (1. hely)
XVIII. Jedlik Kupa (1. hely)
NB II. junior bajnokság (3. hely)

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Béli János

 

Szabados Oszkár

1.

Csank Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Hangyál Miklós

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Martin

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Mihály Ádám

 

Szabados Oszkár

1.

Ladányi Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Parádi Szabolcs

 

Szabados Oszkár

1.

Szórádi Gábor

 

Szabados Oszkár

1.

Varga László

 

Szabados Oszkár

1.

Zám Zsolt

 

Szabados Oszkár

 

Hírek, információk

Felvételi előkészítő

Iskolánkban:

  • Kedd: 14:00 - 15:40 matematika
  • Hétfő: 15:00 – 16:40 magyar
119639196 2062879120511365 9179332450084474799 o A Győri Szakképzési Centrum a középfokú felvételi eljárás keretében szervezett központi írásbeli
felvételi vizsgára felkészítő foglalkozásokat szervez nyolcadik osztályos diákok részére. A felkészítő foglalkozásokon való részvétel díjmentes, de regisztrációhoz kötött. A REGISZTRÁCIÓS
ADATLAP https://forms.gle/aBKJYdLZsAk6Noho6 címen érhető el. Felhívjuk a figyelmet, hogy csak a
hiánytalanul kitöltött regisztrációs adatlapot áll módunkban figyelembe venni a jelentkezés
sorrendjének megállapításánál, hiánypótlásra nincs lehetőség. A regisztráció során kért adatokat
kizárólag a felvételi felkészítő foglalkozások megszervezéséhez kapcsolódóan kezeljük, harmadik
félnek tovább nem adjuk, és a felkészítés zárása után nyilvántartásunkból töröljük. Azon nyolcadik ...

Bővebben

Étkezés megrendelés októberre

2020. szeptember 14. (hétfő) 07.30 – 15.00
Pótbefizetés: 2020. szeptember 21. (hétfő) 07.30 – 15.00

 

16 napra

REV: 14.570,- Ft (988,-ft/nap)

REV 50 %-os: 7.285,- Ft (494,-ft/nap)

E: 7.550,- Ft (472,-ft/nap)

E 50 %-os: 3.775,- Ft (236,-ft/nap)


Kérem, a befizetési összegnek megfelelő címletű pénzzel fizessen, vagy pontos összeget hozzon. Folyamatosan van mód banki inkasszós (csoportos beszedés) fizetésre váltani.
Étkezés lemondás: munkanapokon 08.30-ig – központi tel: 20/553-18-20 és 96/510-680 ill. mail: lemondas@gek.hu (fontos az étkező iskolája/osztálya)
Aznapra szóló lemondást nem áll módunkban elfogadni.      
GMK Győr honlapja: http://www.gek.hu

 

 

Bővebben

Felnőttoktatás a Jedlikben!

Esti tagozatos képzéseink 2020/2021-es tanév szeptemberi indulással:

  • Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus
  • Szoftverfejlesztő és -tesztelő technikus
  • Gépész technikus (CAD-CAM szakirány)
  • Gépgyártás-technológiai technikus
  • Gépi és CNC forgácsoló
  • CNC-programozó
  • CNC-programozó (1 éves tantágyi beszámítással)

Tovább -->

Bővebben
Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

kreta feher login

jedlikinfo

jsi logo

Következő események

OLET logo

A 2020-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2025-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2020. szeptember 27. Vasárnap
Adalbert
A Nap kel 06:44-kor,
nyugszik 18:38-kor.
Holnap
Vencel
napja lesz.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

A HVG 2018. október 19-n megjelent iskolai rangsora szerint a kompetenciamérések, érettségi vizsgaeredmények és továbbtanulási adatok alapján az ország legjobb szakgimnáziuma vagyunk.

Újságcikk

TV-riport

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.