9021 Győr, Szent István út 7. +36 96 529480 jedlik@jedlik.eu OM azonosító: 203037/003

Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium

Nyitott kapuk napja

Gyere velünk egy virtuális kirándulásra!


     Belépek     

  Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervező verseny
  Komáromy Ákos 12.b 3.hely Hoffer Károly
Nemes Tihamér OKSZTV Informatika (programozás)
  Honner Tamás 10.A 21.hely Nits László
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD Komplex)
  Tóth Attila 2/14.d 1.hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné
Heizler András 2/14.c 4.hely
Turfa Eszter 2/14.d 7.hely
Hoffman László 2/14.c 13.hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) tantárgyi
  Rónai Attila 13.e 9. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné
  Rovács Péter 12.d 11.hely
OSZTV Automatika PLC
  Bolla Dániel 2/14.b 1. hely Bolla Gyula
SZÉTV (informatikai alapismeretek)
  Major Péter 12.a 9.hely

Nits László

Nemes Szabolcs 12.a 20.hely
Ritter Gábor 12.a 24.hely
Papp Tamás 12.a 29.hely
SZÉTV (gépész alapismeretek)
  Rónai Attila 13.e 7. hely

Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán

SZÉTV (elektronikai alapismeretek)
  Gede László Attila 12.b 16.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
SZÉTV (közgazdasági alapismeretek)
  Nagy András 12.c 2. hely Vincze Ibolya
SZÉTV (közgazdasági és marketing alapismeretek)
  Szammer Ádám 12.c 22.hely Vincze Ibolya
OSZTV (GSZT)
  Tóth Attila 2/14.d 1.hely Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán
Molnár Béla 2/14.d 2.hely
OSZTV ( gyengeáramú szakmacsoport)
  Németh Péter 2/14.b 3.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (tantárgyi)
  Molnár Béla 2/14.d 1.hely Kalmár Péter,
Bolla Gyula
Hoffman László 2/14.c 20.hely
Heizler András 2/14.c 35.hely
Pócza Szabolcs 2/14.d 32.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (komplex)
  Molnár Béla 2/14.d 1.hely Kóbor József,
Kalmár Péter
  Hoffman László 2/14.c 18.hely
  Heizler András 2/14.c 27.hely
  Pócza Szabolcs 2/14.d 26.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (gyakorlati csapatverseny)
  Molnár Béla 2/14.d 4.hely Kóbor József,
Kalmár Péter
Hoffman László 2/14.c 4.hely
Heizler András 2/14.c 17.hely
Pócza Szabolcs 2/14.d 17.hely
         
IV. Országos Mikrovezérlő Programozói Verseny
  Bolla Dániel 2/14.d 1.hely Gyenese László
Németh Péter 2/14.d 2.hely
Gede László Attila 12.b 7.hely
Palasics Gergő 12.b 11.hely
Gács Gergő 12.b 14.hely
         
OMTV (gépgyártástechnika számítástechinaka szak)
  Tóth Attila 2/14.D 2.hely Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán
Molnár Béla 2/14.D 3.hely
Hohler Zsófia 2/14.D 9.hely
Scheck András 2/14.D 10.hely
         
OMTV (elektronika szakterület )
  Baranyai Dávid 12.b 12.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
         
OMTV (számtástechnika informatika szaktárgyi MSZT)
  Baranyai Gyula 2/14.b 25.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
         
Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny
  Bolla Dániel és
Németh Péter
2/14.b 3.hely Szűcs Gábor
         
Országos Mikrovezérlő Alkalmazói Verseny
  Bolla Dániel 2/14.b 1.hely Gyenese László
Németh Péter 2/14.b 2.hely
Gede László Attila 2/14.b 7.hely
Palasics Gergő 2/14.b 11.hely
Gács Gergő 2/14.b 14.hely
     

 

 

Név

Oszt.

Helyezés

Felkészítő tanárok

Megyei Matematika Verseny (I. kategória)
  Ress Tamás 11.e 1. hely Imre Hajnalka
Varga Tamás 9.e 2.hely Imre Hajnalka
Sántha Levente 10.b 9.hely Burnóczkiné K. Erika
Mikola Sándos Fizika Verseny (II. kategória)
  Beregszászi Szandra 13.e 1.hely Honti Dénesné
Halász Zoltán 11.a 2.hely Burnóczkiné K. Erika
Horváth Csaba 11.a 2.hely Burnóczkiné K. Erika
Gordiusz Matematika Tesztverseny - megyei
  Babos Zsófia 9.c 1.hely Imre Hajnalka
Varga László 10.d 3.hely Kastal Erika
Takács Gergely 9.e 4.hely Imre Hajnalka
Ress Tamás 11.e 1.hely Imre Hajnalka
Horváth Gergely 10.b 2.hely Burnóczkiné K. Erika
Honner Tamás 10.a 3.hely Kastal Erika
Horváth Csaba 11.a 1.hely Burnóczkiné K. Erika
Varga András 12.d 2.hely Honti Dénesné
Ádám Szilárd 12.d 3.hely Honti Dénesné
Hoffer Dávid 13.e 1.hely Honti Dénesné
Major Péter 12.a 2.hely Póda László
Beregszászi Sandra 13.e 3.hely Honti Dénesné
Gordiusz Matematika Tesztverseny - országos
  Horváth Csaba 11.a 1.hely Burnóczkiné K. Erika
OKTV angol - országos
  Beregszászi Sandra 13.e 17.hely Molnárné Sz. Katalin
         
OKTV fizika - országos
  Major Péter 12.a 14.hely Burnóczkiné K. Erika
         
OKTV matematika I. kategória - országos
  Beregszászi Sandra 13.e 11.hely Honti Dénesné
Halász Zoltán 11.a 26.hely Burnóczkiné K. Erika
Major Péter 12.a 16.hely Póda László
         
Pálffy-verseny angol - megyei
  Nagy-György László 12.c 2.hely Balogh Anna
Szalai Dániel 11.b 4.hely Furján Gergely
Kozma Pál Szilárd 12.c 5.hely Balogh Anna
Halászl Zoltán 11.a 8.hely Haczai Andrea
         

 

 

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

9. osztályos atlétikai felmérő távolugrás - városi
  Németh Gábor 9.d 2. helyezés Kristóf László
9. osztályos atlétikai felmérő 800m síkfutás - városi
  Keszeg Roland 9.e 2.helyezés Kristóf László
9. osztályos atlétikai felmérő 60m síkfutás - városi
  Palenik Mihály 9.a 1. helyezés Kristóf László
9. osztályos atlétikai felmérő 100m síkfutás - városi
  Szilágyi Gábor 9.c 4. helyezés Kristóf László
Truka Kupa (kézilabda) - városi
  csapat   2. helyezés Kristóf László
Amatőr kézilabda kupa - városi
  csapat   1. helyezés Kristóf László
Amatőr kézilabda megyei döntő
  csapat   1. helyezés Kristóf László
Amatőr Kézilabda Országos Diákolimpia V-VI. korcsoport
  csapat   3. helyezés Kristóf László
Jedlik Kupa
  csapat   2. helyezés Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda V. korcsoport - megyei
  csapat   3.helyezés Kristóf László
Alapfokú kézilabda bajnokság - városi
  csapat   2. helyezés
6. helyezés
Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda VI. korcsoport - megyei
  csapat   3.helyezés Kristóf László
Megyei sakk Diákolimpia egyéni
  Ress Tamás 11.e 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Országos diákolimpia sakk egyéni
  Ress Tamás 11.e 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 4x 50m gyorsváltó
  Kállai Zsolt
Sipőcz Ákos
Takács Norbert Németh Tamás
10.d
9.d
11.c
14.c
1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m hátúszás
  Takács Norbert 11.c 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m gyorsúszás
  Takács Norbert
Németh Tamás
11.c 14.c 2. helyezés
3. helyezés
Dr Neiger Róbertné
Jedlik Kupa - röplabda.
  csapat   2. helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda VI. korcsoport - megyei
  csapat   1.helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda VI. korcsoport - országos elődöntő
  csapat   3. helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda V. korcsoport - megyei
  csapat   1.helyezés Szabados Oszkár
Rába Kupa - röplabda
  csapat   1. helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda V. korcsoport - országos elődöntő
  csapat   3. helyezés Szabados Oszkár
Alapfokú kosárlabda bajnokság - városi
  csapat   1. helyezés Hoffman Gergely
Alapfokú labdarúgó bajnokság - városi
  csapat   6. helyezés Tihanyi György
         
Alapfokú asztalitenisz bajnokság - városi
  Módos András
Kanyó Róbert
10.b 11.c 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
         
Alapfokú asztalitenisz bajnokság - városi
  Módos András   1. helyezés Dr Neiger Róbertné
         
Kollégiumi eredmények labdarúgás - városi
  csapat   3. helyezés Nagy Zoltán
         
Kollégiumi eredmények asztalitenisz - városi
  Pupák Gergely 12.b 1.helyezés Nagy Zoltán
         

 

Kézilabda csapat Kosárlabda csapat
Domonkos Tamás 12.d
Égler András 12.b
Miletics András 12.b
Kormos Ádám 12.c
Lőrincz Norbert 12.c
Hidvégi Jakab 12.a
Blazovics Péter 12.a
Szajkó Dávid 12.d
Marth Péter 12.d
László Péter 11.e
Kristóf László 11.b
Sipőcz Gergő 9.d
Kiss Tamás 13.e
Udvardi Ákos 12.c
Horváth Dániel 10.a
Vass Mátyás 10.d
Pintér Áron 9.c
Molnár Patrik 9.c
Kristóf László 11.b
Venczel Zsolt 11.b
Horváth Róbert 11.b
Valacsai Ferenc 10.b
Udvardi Attila 2/14.e
Kiss Dániel Béla 13.e
Hegedüs Ervin 9.e

 

Jedlik Cimer

Elérhetőség:

9021 Győr, Szent István út 7.

Tel.: +36 96 529480

E-mail: jedlik@jedlik.eu

OM azonosító: 203037/003

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.