9021 Győr, Szent István út 7. +36 96 529480 jedlik@jedlik.eu OM azonosító: 203037/003

Verseny eredmények - 2012/2013

Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horváth Csaba 14D Tihanyi György
3 Pusztai Tamás 13E Tihanyi György
5 Gede Péter 14D Tihanyi György
7 Parádi Szabolcs 14C Tihanyi György
9 Sebestyén Zoltán 14C Tihanyi György
10 Kiss Ádám 14C Tihanyi György
14 Béli János 14C Tihanyi György

 

Euroskills 2014 - Enterprise ICT Team (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Fekete Krisztián 14A Horváth Norbert
3 Hermann Gábor 14A Horváth Norbert
3 Horti Norbert 14A Horváth Norbert

 

Országos Andrássy 3D-s Tervezői Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Gede Péter 14D Tihanyi György
2 Pusztai Tamás 13E Tihanyi György
3 Horváth Csaba 14D Tihanyi György
5 Bognár Máté 14C Élő Tamás

 

Országos CNC programozás és gépkezelés verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bella Dávid 14D Kalmár Péter
6 Kiss Gergő 14D Kalmár Péter
8 Bulik Roland 14D Kalmár Péter
12 Györkös Ádám 14D Kalmár Péter

 

Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny (Országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Dongó Tamás 12D Szűcs Gábor V

 

OSZTV Műszaki Informatikus (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Alper Dávid 14B Varga László
5 Alper Dávid 14B Varga László
6 Vass Bence 14B Varga László
8 Vass Bence 14B Varga László
10 Nagy Rafael 14B Varga László
10 Nagy Rafael 14B Varga László

 

Pattantyús Országos Nyomtatott Áramkör Tervező Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hollenczer András 14B Domonkos Sándor
2 Heilig Dávid 14B Domonkos Sándor

 

SZÉTV (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Uhlár Andor 12A Nits László
2 Ott Benedek 12A Nits László
4 Hammerl Ferenc 12A Nits László

 

WorldSkills 2013 - IT Network System Administrator (kezdő kategória) (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nemes Dávid 14A Kovacsics Tamás, Horváth Norbert
4 Sallai Gyula 14A Horváth Norbert, Kovacsics Tamás
9 Fekete Krisztián 14A Horváth Norbert, Kovacsics Tamás

 

Akadémiai Szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 László Patrik 11D Kató Jusztina
2 Árki Balázs 11D Kató Jusztina

 

Angol nyelvi civilizációs verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Árki Balázs 11D Krázi Csilla
9 László Patrik 11D Krázi Csilla
9 Pászti Hanna 11D Krázi Csilla

 

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
-      
- Árki Balázs 11D  
- László Patrik 11D  

 

Big Read Oxford Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lapincs Mátyás 11A Kató Jusztina

 

Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Németh Péter 11B  

 

Dürer fizikaverseny (orzágos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kiss Lavínia Alexandra 11A  
3 Orosz Norbert 11A  
3 Németh Péter 11B  

 

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10A Dr. Csóka Gézáné
1 Meszlényi Nóra 12C Burnóczkiné Kovács Erika
1 Hammerl Ferenc 12A Burnóczkiné Kovács Erika
2 Simon Réka 09A Póda László
2 László Patrik 11D Kastal Erika
2 Nagy Attila 11B Dr Csóka Gézáné
3 Kiss Lavínia Alexandra 11A Banáné Nagy Mónika
3 Bogisich Dávid 13E Dr Csóka Gézáné

 

Kossuth Lajos Szakmai fordítóverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 László Patrik 11D Kató Jusztina

 

Kossuth Szakmai fordító verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Ábrahám Dániel 09A Kató Jusztina

 

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10. Dr. Csóka Gézáné
1 Bazsó Dávid 13. Dr Csóka Gézáné
3 László Patrik 11. Kastal Erika
3 Kozma Richárd 13. Dr Csóka Gézáné
4 Luksa Norbert 10. Dr Csóka Gézáné
4 Ott Benedek 12. Burnóczki Kovács Erika

 

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10A Póda László
1 Hende Olívia 10D Ágoston Anett
2 Simon Réka 09A Ágoston Anett
2 Gáldi András 10A Póda László
3 Takács Zoltán Gábor 10D Ágoston Anett

 

Nemes Tihamér II. kat. (Programozói) - döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
55 Luksa Norbert 10A Nits László
63 Maráczi Marcell 10A Nits László

 

Nemes Tihamér II. kat. (Programozói) - megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Maráczi Marcell 10A Nits László
6 Gáspár József 10A Nits László
9 Fábián Dániel 10A Nits László

 

Nyíltvégű fizikaverseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hende Olívia 10D Ágoston Anett
1 Németh Péter 11B Ágoston Anett
1 Simon Réka 09A Ieneiné Németh Anita
3 Szák Zsolt 10D Ágoston Anett

 

OKTV informatika I. kat. (Alkalmazói) - döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
24 Lapincs Mátyás 11A Sándor László

 

OKTV informatika II. kat. (Programozás) - döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
24 Szász Márton Gergő 11A Nits László
46 Pammer Áron 11A Nits László
48 Hammerl Ferenc 12A Nits László

 

OKTV informatika II. kat. (Programozás) - megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Luksa Norbert 10A Nits László
8 Gáldi András 10A Nits László

 

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Sulyok Márk 11C Némethné Tóth Fruzsina
1 Horváth Tamás 11A Kató Jusztina
5 Zsámár Olivér 11B Dömötör Mária

 

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Gats Titanilla 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Uhlár Andor 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Keller Péter 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
6 Hammerl Ferenc 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin

 

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. speciális tanerv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Major Erzsébet 12C Őszéné Samu Bernadett

 

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Faludy Kristóf 11B Dömötör Mária

 

Pálffy német nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Varga Luca 11C Pesztenlehrer Zsolt

 

Városi Versíró Verseny ()

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horvath Nikolett 10C Balogh Anna

 

Kézilabda Diákolimpia V.kcs. (Területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3     Kristóf László

 

Alapfokú amatőr középiskolai asztalitenisz verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lázár József 10D  
3 Szele Richárd 11C  

 

Családi Egészség és sportnap (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kapocsi Máté 14D Tihanyi György
1 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
1 Hécz Péter 14D Tihanyi György
1 Sági Dávid 14D Tihanyi György
1 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
1 Gombás László 14D Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
1 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
1 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

 

Kispályás labdarugó diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Hécz Péter 14D Tihanyi György
2 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
2 Juhász Bálint 14D Tihanyi György
2 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
2 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
2 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
2 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

 

Krúdy Duatlon (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Takács Kristóf    
2 Horváth Bálint    

 

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Balogh László    
4 Kovács Bálint    
4 L.Nagy Dániel    
4 Takács Kristóf    

 

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Deák Gergely    
1 Verebics Gergő    
1 Skoflek Dávid    
1 Csank Bence    

 

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szilasi Dávid Kristóf    
1 Lakatos Bence    
1 Wittner István    
1 Balogh Bence    

 

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence    
1 Wittner István    
1 Skoflek Dávid    
1 Csank Bence    

 

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf    
4 Stégmár Dániel    

 

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Horváth László Dániel 09C Kristóf László
1 Burzán Bence 09D Kristóf László
1 Herkovits Tibor Péter   Kristóf László
1 Homlok Bence   Kristóf László
1 Jász Dominik   Kristóf László
1 Kiss Dániel   Kristóf László
1 Pammer Áron   Kristóf László
1 Hamar Péter   Kristóf László
1 Péczi Richárd   Kristóf László
1 Wynn John 12A Kristóf László
1 Polgár Péter   Kristóf László
1 Lidi Márk   Kristóf László
1 Sipőcz Marcell   Kristóf László
1 Huszár Viktor   Kristóf László
1 Vass Bence   Kristóf László
2     Kristóf László

 

Országos amatőr kézilabda diákolimpia (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8   Kéz Kristóf László

 

Városi alapfokú bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bősze Péter Zoltán 14D Tihanyi György
3 Skutovics Zoltán 14D Tihanyi György
3 Tüzes János 14D Tihanyi György
3 Kapocsi Máté 14D Tihanyi György
3 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
3 Kovács Bálint 14D Tihanyi György
3 Juhász Bálint 14D Tihanyi György
3 Hécz Péter 14D Tihanyi György
3 Hegedüs Ádám (I.) 14D Tihanyi György
3 Sági Dávid 14D Tihanyi György
3 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
3 Gombás László 14D Tihanyi György
3 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
3 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
3 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

 

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Dörnyei Gergely László 14D Nagy Zoltán
2 Vados Szabolcs 14D Nagy Zoltán
2 Homlok Balázs 14D Nagy Zoltán
2 Császár Bálint 14D Nagy Zoltán
2 Hoffmann Amand 14D Nagy Zoltán
2 Budai Norbert 14D Nagy Zoltán
2 Strommer Máté 14D Nagy Zoltán

 

Röplabda városi bajnokság (3. hely)
XIX. Jedlik Kupa (1. hely)
51. Rába Kupa (3. hely)
NB II. junior bajnokság (1. hely)

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Csank Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Hangyál Miklós

 

Szabados Oszkár

1.

Kéri Richárd

 

Szabados Oszkár

1.

Kertész Richárd

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Mihály Ádám

 

Szabados Oszkár

1.

Ladányi Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Parádi Szabolcs

 

Szabados Oszkár

1.

Zám Zsolt

 

Szabados Oszkár

Jedlik Cimer

Elérhetőség:

9021 Győr, Szent István út 7.

Tel.: +36 96 529480

E-mail: jedlik@jedlik.eu

OM azonosító: 203037/003

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.