SZC logo

Győri Szakképzési Centrum

OM kód: 203037/003 | 9021 Győr, Szent István út 7.

Intézmény logo

Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • JedlikInfó
 • KRÉTA

Hírek

2021. okt. 23.


Kottra Richárd

  120 éves az iskola

  Idén októberben ünnepli a Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium alapításának 120. évfordulóját. Az évfordulóról közös ünnepséggel, évkönyv kiadásával emlékeztünk meg. Az ünnepségre az iskola könyvtárában került sor, ahol színvonalas műsort, és a meghívottak beszédeit hallgathatták meg a vendégek és az iskola tanulói.

  120 éves az iskola
  Idén októberben ünnepli a Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium alapításának 120. évfordulóját. Az évfordulóról közös ünnepséggel, évkönyv kiadásával emlékeztünk meg.
   
  Az ünnepségre az iskola könyvtárában került sor, ahol színvonalas műsort, és a meghívottak beszédeit hallgathatták meg a vendégek és az iskola tanulói.
   

  Az ünnepség végén az iskola köszönő okleveleket adott át:

  • az idén 750 éves Győr Megyei Jogú Város Önkormányzatának köszönetképpen, hogy 1898-ban támogatta az iskola létrehozására irányuló kezdeményezést,
  • Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamarának köszönetképpen, hogy 1898-ban támogatta az iskola létrehozására irányuló kezdeményezést,
  • Győri Szakképzési Centrumnak köszönetképpen, hogy iskolánk működtetésével biztosítja a szakemberképzés 1901-ben megkezdett folyamatosságát,
  • Nagy Péter címzetes igazgató úrnak köszönetképpen 30 éves igazgatói munkájáért, az iskola mostani hírnevének megalapozásáért,
  • Baksa Péter tanár úrnak köszönetképpen azért a munkáért, amit nyugdíjba vonulása után végzett névadónk emlékének ápolásáért, és
  • Fábián András tanár úrnak, az iskola mostani tantestülete legidősebb tagjának, köszönetképpen, hogy lelkesedésével példát mutat nekünk.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


   MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT verseny

  MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT verseny

  Iskolánk csatlakozott a MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT versenyhez! Lépéseket gyűjtünk szeptember 25-e és december 10-e között, hogy megnyerjük a 100x1 millió forint egyikét, amiből sporteszközöket vásárolhatunk magunknak.

  2023. okt. 2.


  Kottra Richárd

  Kiskutatók Akadályversenye

  Kiskutatók Akadályversenye

  A Kutatók Éjszakája egy Európa-szerte megrendezett ingyenes eseménysorozat a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítésére. Idén is szeptember utolsó hétvégéjén lehetett bepillantani a különböző tudományterületek titkaiba. Szeptember 29-én délután a győri Széchenyi Egyetem rendezésében iskolánk 9A osztálya 17 fővel képviseltette magát a Kiskutatók Akadályversenyén. Három korosztályban szálltak versenybe az indulók, iskolánk csapata a 15-18 évesek kategóriájában I. helyezést értek el.

  2023. szept. 29.


  Kottra Richárd

  Nyelvek Európai Napja Verseny eredményei

  Nyelvek Európai Napja Verseny eredményei

  A Europe Direct Győr irodája és a Hatos Nyelviskola immár 15. alkalommal rendezte meg a Nyelvek Európai Napja Versenyt 2023. szeptember 28-án, amelyen angol és német nyelvű prezentációkkal versenyeztek a középiskolás diákok. A verseny címe Közlekedésbiztonság - balesetmegelőzés volt. Mindkét nyelvből 16 - 17 háromfős csapat mérte össze tudását a megyéből. Diákjaink az I. helyen végeztek német és angol nyelvből egyaránt, amihez gratulálunk!

  2023. szept. 29.


  Kottra Richárd


  Partnereink

  • Oracle academy
  • Cisco Hálózati Akadémia
  • ECDL
  • Határtalanul program
  • Út a tudományhoz
  • Bázisintézmény
  SZC logo

  Győri Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium

    9021 Győr, Szent István út 7.

   • Telefon: +36 96 529-447

    E-mail: jedlik@jedlik.eu

    OM azonosító: 203037/003

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: E-001285/2015


   2023Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium