Hírek
2023. szept. 26.
Bólya Gábor
LEVEL-ezz! Matematikaverseny Jedlikeseknek.
Iskolánk matematika munkaközössége levelezős versenyt hirdet az iskola tanulói részére.

Kedves Diákok!
Iskolánk matematika munkaközössége levelezős versenyt hirdet az iskola tanulói részére. A verseny célja, hogy a matematika iránt érdeklődő diákoknak lehetőséget teremtsünk, hogy rendszeres munkával elmélyítsék tudásukat. Így azokat a diákjainkat is szeretnénk bevonni tehetséggondozó munkánkba, akik valamilyen okból nem tudnak részt venni szakköreinken.
A versenyen részt vehet iskolánk minden diákja. A 9. ny és 9. kny osztályok tanulói a 9. osztályosokkal versenyeznek együtt, a szakképző évfolyamokra járók a 12. osztályosok feladatait választhatják. A 9-10. osztályosok és a 11-12. évfolyam feladatai részben
megegyeznek, de az évfolyamok értékelése és díjazása külön történik majd.
A verseny 4 fordulós. A verseny lebonyolítása a következők szerint zajlik:
1. forduló beadási határideje: 2023. november 6. - Feladat letöltése (.pdf)
2. forduló beadási határideje: 2023. december 18. - Feladat letöltése (.pdf)
3. forduló beadási határideje: 2024. február 5.
4. forduló beadási határideje: 2024. március 25.
A megoldott feladatokat minden tanulónak a beadási határidő lejárta előtt saját matematikatanárának kell átadnia.
Jó munkát kívánunk mindenkinek!
Burnóczkiné Kovács Erika
munkaközösség vezető
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Szeresd a Pingvint
A Szeresd a Pingvint 2023-as elődöntőjében Fülöp Krisztián Szilárd 12. helyezéstért el, melyhez gratulálunk neki és Horváth Norbert tanár úrnak!
2023. nov. 24.
Kottra Richárd

4 for Europe verseny eredmény
A 2023. november 16 - án megrendezett 4 for Europe verseny regionális döntőjében 2. helyezést ért el a 11. A osztály Peak Performance nevű csapata, mellyel bejutottak a kecskeméti országos döntőbe, és nyertek egy budapesti osztálykirándulást.
2023. nov. 16.
Kottra Richárd

MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT verseny
Iskolánk csatlakozott a MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT versenyhez! Lépéseket gyűjtünk szeptember 25-e és december 10-e között, hogy megnyerjük a 100x1 millió forint egyikét, amiből sporteszközöket vásárolhatunk magunknak.
2023. okt. 2.
Kottra Richárd